Strītbols: notiek sacensību pirmā kārta 1

Sestdien pie Gulbenes sporta centra notika Gulbenes pilsētas atklātās kausa izcīņas pirmās kārtas sacensības strītbolā, kuras šogad norisināsies piecos posmos. Kungu konkurencē uzvarēja komanda „Gulbenes bosi", bet dāmām uzvaru svinēja „Iekšlietu ministrija" (Alūksne).

Vīriešiem pirmā posma sacensības pulcēja četrpadsmit komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās (katrā pa septiņām). „Pēc apļa spēlēm no katras apakšgrupas „izgāja" četras labākās. Otrajā kārtā tikās apakšgrupu 1. un 4.vietas ieguvējas komandas, kā arī 2. un 3.vietas ieguvējas komandas. Trešajā kārtā labākajā četriniekā iekļuva "4 vīru armija", "Gulbenes bosi", "Rūsiņš" un "Nareka". Negaidīti pusfinālā "Gulbenes bosi" ar rezultātu 11:2 sagrāva komandu "Nareka", bet otrajā pārī „4 vīru armija" ar rezultātu 11:8 lika kapitulēt "Rūsiņam"," tā par sacensību gaitu stāsta strītbola organizators Krišs Matisons.  

Finālā par 3.vietu risinājās sīva cīņa. Ar rezultātu 12:10 „Nareka" pārspēja "Rūsiņu" un izcīnīja trešo vietu. „Narekas" komandas sastāvā spēlēja Mārtiņš Pētersons, Nauris Rikveilis, Raimonds Gabrāns un Daumants Dreiškens. Spēlē par 1.vietu "Gulbenes bosi" ar rezultātu 11:7 pārspēja „4 vīru armiju" un kļuva par pirmā posma uzvarētājiem. „Gulbenes bosi" komandas sastāvā spēlēja: Normunds Lišiks, Krišs Matisons, Alvis Šmagris un Jānis Melngailis. Otrajā vietā - komanda „4 vīru armija": Ingars Aizpurs, Oskars Vīksna, Reinis Karolis un Kristaps Pugačs.

 

Dāmām piedalījās trīs komandas: „Iekšlietu ministrija", „Pīsiņš" un „Resnie putni", kuras savstarpēji izspēlēja trīs apļus. Pēc apļu spēlēm noskaidrojās, ka trešajā vietā ierindojusies komanda „Resnie putni", savukārt starp "Iekšlietu ministrijas" un "Pīsiņš" vienībām sekoja vēl finālspēle. Ar rezultātu 11:5 pārākas, tāpat kā apļu spēlēs, izrādījās "Iekšlietu ministrijas" pārstāves: Jana Volcīte, Monta Sondore, Dina Vītola un Elīna Karaseva.

 

Vienlaikus norisinājās arī trīspunktu metienu konkurss, kur dāmām uzvarēja Monta Sondore, bet vīriešiem precīzākais izrādījās Jānis Melngailis, otrais - Rinalds Kokorevičs, trešajā pozīcijā - Dainis Melnis.

 

Katrā posmā noskaidros trīs precīzākos spēlētājus, kuri kvalificēsies „lielajam finālam", kad arī noskaidrosies īstais uzvarētājs. Nākamais - otrais - posms notiks 13.jūlijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

otro vietu izcinija Pīsiņa" komanda ,Eva Paringa Krista Ramane Krista Raudina Ance Berzina
tas taa zin ashanai

pirms 7 gadiem, 2013.07.02 10:15

Sports