Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sumina novada labākos slēpotājus

Lai gan šogad sniega sega vēl nav pametusi Latvijas teritoriju, slēpotāji sezonu noslēdza aizvadītajā piektdienā, kad Beļavas tautas namā tika sumināti Gulbenes novada slēpošanas sacensību seriāla „ Baltās trases" godalgoto vietu ieguvēji. Par jauku un izklaidējošu pasākuma programmu slēpotājiem bija parūpējušies Beļavas tautas nama kultūras darbinieki, īpašs paldies Sarmītei Viducei. Vairāk foto šeit.

Pateicoties sniegotajai ziemai, šosezon norisinājās visas paredzētās astoņas seriāla kārtas, no kurām piecas labākās tika vērtētas, lai noskaidrotu ātrākos slēpotājus.  

Lielākais dalībnieku skaits bija sestajā kārtā - mazliet pāri diviem simtiem, kad paralēli norisinājās skolēnu un pieaugušo sporta spēles. Visos astoņos seriāla posmos piedalījās 12 sportisti: Ērika Jermacāne, Rihards Berkolds, Ričards Didriksons, Andris Gragurnis, Aivita Lasmane, Linards Cvetkovs, Jānis Razgals, Annija Liše, Imants Āboliņš, Sarmīte Gobiņa, Juris Grodnis un Jānis Ančs.

 

Jaunākajā grupā meitenēm (2005.g.dz.un jaunākas) par uzvarētāju kļuva Ramona Rudzīte, bet otrajā vietā Viktorija Timofejeva. Sezonas otrajā pusē labi sevi pierādīja Elizabete Galvane, tomēr viņai pietrūka divu startu, lai iekļūtu godalgotajās vietās. Zēniem šajā vecuma grupā uzvarēja Kristiāns Kārkliņš, otrajā vietā Roberts Uzuliņš, bet trešo vietu ieguva Jānis Kubuliņš.

 

2004.-02.g.dz.meitenēm pārliecinoši uzvarēja Ērika Jermacāne, viņai visos astoņos startos pirmā vieta. Otrajā vietā Līga Ameļčenko. Zēniem veiksmīgākie šosezon bija Viļakas sporta skolas audzēkņi Markuss Maksimovs un Renārs Mičs. Trešo vietu izcīnīja Raitis Kaspars. Tikai nedaudz aiz viņa ceturtajā pozīcijā Rihards Berkolds, piektais - Ričards Didriksons, bet sestajā vietā Andris Gargurnis.

 

2001.-00.g.dz.grupas meitenēm par uzvarētāju kļuva Diāna Kurepina. Lai gan sezonu veiksmīgāk iesāka Samanta Lesniece, tomēr noslēgumā viņai otrā pozīcija, bet trešajā vietā Samanta Kārkliņa. Ceturto vietu ieguva Renāte Einberga, piektā - Agnija Briedīte, bet sestajā vietā Alvīne Ivanova. Zēniem viss goda pjedestāls jauniešiem no Rekovas: Silvestram Kozlovskim, Igoram Prancānam un Nikam Mičam. Gulbenes novada jaunajiem slēpotājiem nācās samierināties ar vietām ārpus pirmā trijnieka, tā ceturtais Jānis Jermacāns, piektais - Aleks Kanders, bet sestais - Reinis Rudzītis.

 

1999.-98.g.dz.meiteņu konkurence pārliecinoši triumfēja Aivita Lasmane, viņa uzvarēja visos astoņos posmos. Otrajā vietā Samanta Žavrida. Zēniem cīņa par vietu sadalījumu bija ļoti sīva. Tomēr vispārliecinošāk sezonas garumā startēja Linards Cvetkovs, izcīnot uzvaru sešos posmos un kļūstot par savas grupas uzvarētāju. Otrajā vietā Ralfs Rudzītis, bet trešais Jānis Razgals. Ceturto vietu ieguva Sandis Karlijčuks, piektais - Renārs Baltaisbrencis, bet sestais - Leonards Kaspars.

 

1997.-95.g.dz.meitenēm par uzvarētāju kļuva Annija Liše, otrajā pozīcijā Juta Gargurne, bet trešajā vietā Velta Logina no Viļakas sporta skolas, kura uzvarēja četros sacensību posmos, bet viņai pietrūka viena starta. Ceturtajā pozīcijā Jūlija Tīruma. Jauniešiem visos piecos posmos uzvarēja Andris Beķeris, kļūstot par grupas uzvarētāju. Otrajā vietā Dāvis Serds (Rekova), bet trešo vietu izcīnīja Uldis Ķiploks, tikai par pāris punktiem apsteidzot Nauri Konovalovu no Viļakas.

 

Juniorēm par uzvarētāju kļuva Gundega Sebre, aiz viņas otrajā pozīcijā Inese Brezinska. Junioriem uzvarēja Jānis Circens no Viļakas SS.

 

Sieviešu konkurencē par uzvarētāju kļuva Dace Anča, otrajā vietā Līga Berkolde, bet trešā Indra Timofejeva. Slēpotāju saimei sezonas vidū piebiedrojās arī Dana Puidze, tomēr kopvērtējumā viņai pietrūka viena starta. Vīriešiem pirmo vietu izcīnīja Jānis Paipals, otrais - Jānis Ģērmanis, bet trešais Ervīns Veļķers no Viļakas. Tikai mazliet pietrūka Imantam Āboliņam, viņam ceturtā vieta.

 

Sievietēm (73.-49.g.dz.) par grupas uzvarētāju kļuva Sandra Volodina, otrajā vietā Lāsma Gabdulļina, bet trešajā vietā Sarmīte Gobiņa. Vīriešiem (73.-64.) uzvarēja Jānis Bunkovskis, bet otrais Ivars Logins ar četrām uzvarām, bet pietrūka viena starta līdz augstākajai vietai.

 

Vīriešiem (63.-49.g.dz.) pārliecinoši par uzvarētāju kļuva Antis Zunda, aiz viņa otrajā vietā Juris Grodnis, bet trešo vietu izcīnīja Juris Kairišs (Balvi). Ceturtais Ēriks Apšenieks (Balvi), piektais - Jānis Klimons.

Sievietēm (48.g.dz.un vec.) par uzvarētāju kļuva Ņina Travina, otrajā vietā Zaiga Baltā. Vīriešiem šajā grupā, uzvarot visos astoņos posmos, pirmo vietu izcīnīja Jānis Ančs, otrajā vietā Harijs Ābolinš, bet trešo vietu izcīnīja Ivars Zariņš. Ceturtajā pozīcijā Pēteris Borodkins, piektais - Guntis Balodis, bet sestais Gunārs Rubenis.

Pievieno komentāru

Sports