Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sumina slēpošanas seriāla uzvarētājus

Pagājušajā ceturtdienā notika Gulbenes novada slēpošanas sacensību seriāla "Baltās trases" svinīga apbalvošana. Šajā sezonā notika visas paredzētās kārtas noliktajā datumā, kas Latvijas ziemām ir retums. Tā kā ziema neatkāpās, tad bija vēl astotā - papildkārta. Labākos slēpotājus noskaidroja pēc piecās kārtās uzrādītās mazākās punktu summas. Vairāk foto šeit.

Zēniem (1997.-1999.gadā dzimušie) par uzvarētāju kļuva Uldis Ķiploks, kurš bija savas grupas uzvarētājs visās sešās kārtās, kurās startēja. 2. vietu ieguva Niks Kanders.

Meitenēm šajā vecuma grupā uzvarēja Samanta Žavrida.


1996.-1994.gadā dzimušajiem zēniem bija pat divi uzvarētāji: Ilmārs Šumskis un Andris Beķeris. 1993.-1991.gadā dzimušo konkurencē jauniešiem par uzvarētāju kļuva Jurģis Volodins, kurš uzvarēja četrās kārtās no septiņām. 2. vietu izcīnīja Kārlis Duļbinskis, bet trešais - Mārtiņš Indāns. Jaunietēm šajā vecuma grupā uzvarētāja Viktorija Savļaka.


Vīriešiem atšķirībā no iepriekšējiem gadiem bija diezgan nopietna konkurence. Par uzvarētāju kļuva Jānis Ģērmanis, Edijam Avenam - 2. vieta, bet 3.vietu izcīnīja - Alvis Sikaters. Sezonu mazliet par vēlu iesāka Imants Āboliņš, tādējādi viņam bija jāsamierinās ar ceturto pozīciju. Savukārt olimpietim Jānim Paipalam saspringtā treniņu un sacensību grafika dēļ pietrūka divu kārtu. Dāmām uzvarēja Dace Anča.


Sievietēm (1975.-1966.gadā dzimušās) septiņās kārtās uzrādot labāko rezultātu, par uzvarētāju kļuva Sandra Volodina, 2. vietā aiz viņas Anita Žavrida.


Kungiem (1965.-1951.gadā dzimušie) labākais sniegums Antim Zundam, viņš bija uzvarētājs sešos sacensību posmos, 2. vietā - Vitālijs Deksnis, bet 3. vietu izcīnīja Elmārs Eleksis. 4.vietas ieguvējam Jānim Supem sezonas laikā bija vērojama vislielākā izaugsme.
1950.-1961.gadā dzimušo vīriešu konkurencē nepārspēts izrādījās Harijs Āboliņš, aiz viņa otrais Guntis Balodis, bet 3.vietā - Jānis Ančs. Dāmām šajā vecuma grupā uzvarēja Zaiga Baltā.


Vecākājā grupā vīriešiem par uzvarētāju kļuva Andrejs Vācietis, bet 2. vietā Gunārs Rubenis. Sievietēm 1.vietā Rita Vucena.


Visās astoņās kārtās piedalījās četri sportisti: R.Vucena, Z.Baltā. A.Vācietis un A.Sikaters.

Pievieno komentāru

Sports