Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sumina sportistus, sporta entuziastus un atbalstītājus 1

Gulbenes novada ziemas sporta spēļu apbalvošanas ceremonijas beigās tika apbalvoti arī novada pārvalžu izvirzītie sportisti, organizatori, sporta dzīves atbalstītāji un entuziasti.

Godināts tika vieglatlēts un bobslejists Elvis Kamšs par sasniegumiem sportā Beļavas pagasta un Gulbenes novada sacensībās, kā arī par novada popularizēšanu Latvijā un pasaulē. Arī stenda šaušanas sporta pārstāvis Ainārs Kuprovskis tika sumināts par sasniegumiem sportā novada sacensībās un par Daukstu pagasta un novada popularizēšanu Latvijā.

 

Druvienas pagasts pateicās Jurim Dančem par atbalstu Druvienas pagasta un Gulbenes novada sporta attīstībā. Godināti tika arī futbola entuziasts Arnis Martusevičs - par ieguldījumu Gulbenes pilsētas un novada sporta attīstībā, treneris un volejbolists Dzintars Vasiļjevs - par ieguldījumu sporta attīstībā un par sasniegumiem sportā Gulbenes pilsētas un novada sacensībās, kā arī volejboliste Sanda Ragozina - par sasniegumiem sportā Gulbenes pilsētas un novada sacensībās, kā arī par novada popularizēšanu Latvijā un pasaulē.

 

Par sasniegumiem sportā Jaungulbenes pagasta un Gulbenes novada sacensībās, kā arī par Gulbenes novada popularizēšanu Latvijā pateicības vārdi skanēja sporta entuziastam Jānim Pāvuliņam.

 

Lejasciema pagasts bija izvēlējies pateikties sporta entuziastam Valērijam Gabdulļinam par līdzdalību un atbalstu Lejasciema pagasta un Gulbenes novada sporta dzīvē. Aleksandrs Lustiks tika godināts par Līgo pagasta sporta aktivitāšu atbalstīšanu, kā arī par sasniegumiem sportā novada sacensībās.

 

Par līdzdalību Litenes pagasta un Gulbenes novada sporta dzīvē pateicības vārdi skanēja Jānim Keišam. Lizuma pagasts par sasniegumiem sportā un par pagasta un novada popularizēšanu Latvijā apbalvošanai bija izvirzījis motosportistu Uģi Klimonu.

 

Par ieguldījumu un līdzdalību Rankas pagasta un Gulbenes novada sporta attīstībā pateicību saņēma sporta aktivitāšu organizatore Aina Pūce.

 

Par ieguldījumu sporta attīstībā Stāmerienas pagastā godināta tika organizatore Marina Nagle, par Stradu pagasta sporta aktivitāšu atbalstīšanu un par sasniegumiem sportā Gulbenes novada sacensībās sveikts tika Juris Karamiševs, savukārt par Tirzas pagasta sporta aktivitāšu atbalstīšanu un par sasniegumiem sportā novada sacensībās sveica sportistu Jāni Supi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ruunijs

A kur pateiciibas raksts un naudas preemijas Staamerienas futbola komandai? Jau n-tos gadus popularizee futbolu un Staamerienas vaardu pa visu Latviju.

pirms 8 gadiem, 2012.02.07 14:04

Sports