"Superknaģis" Gulbenē notiek jau ceturto reizi 4

Lai gan netradicionālās sporta spēles bērniem un jauniešiem “Superknaģis” 2017 parasti notiek starptautiskajā jauniešu dienā, kas ir augustā, šogad Gulbenē tās notika 3.martā. Par to informē Gulbenes novada jauniešu mājaslapa "Labisbabis.lv".

Komandas savu izturību un spēku pierādīja vairākās sporta disciplīnās - orientēšanās, disku golfā, lakrosā, “desās”, kā arī mobilajā tūrismā “nedaudz virs zemes” jeb kokos. Ik pa laikam siltumu miesās varēja uzkrāt, kustoties zumbas ritmos.

Neierastākā no sporta disciplīnām "Bumbumbas" spēlēt bija jādodas uz Gulbenes sporta centru.

Rezultāti šādi: 1.vieta - komandai “Spridzeklīši” no Stāķiem,  2. - komandai "Sprinteri" no Kr.Valdemāra pamatskolas un 3.vieta – komandai no jauniešu centra “Pulss” Lejasciemā.

Savu spēka disciplīnu bija sarūpējuši arī OZ-gym jaunieši no Ozolkalna - pietupienos, lēcienos ar lecamauklu un piepumpējoties veiklākie varēja iegūt veicināšanas balvas – īpašos OZ gym T-kreklus.

Lai pēc sportošanas un ilgāka laika pavadīšanas ārā nepiemestos kāds krekšķis vai iesnas, organizatori bija sarūpējuši karsto dzērienu un veselīgas uzkodas.

Sacensību organizatori pateicas visiem brīvprātīgajiem palīgiem, kā arī Gulbenes sporta centra kolektīvam.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

Info

Kur varēja bez labisbabis.lv .... lasīt informāciju? Liekas jauks pasākums, bet vai gulbenieši paši to zināja? Vai skolās bija izlikta reklāma? Vai pasākums ķeksīša pēc, daži bildēs un ... jo mazāk tautas, jo mazāk klapatu.

pirms 4 gadiem, 2017.03.06 13:30

Jaunietis

Info par pasākumu bija gan sociālajos tīklos Facebook.com, draugiem.lv, twitter.com, tāpat gulbene.lv, dzirkstele.lv. Afišas bija gan skolās, gan arī uz afišu stendiem. Manuprāt, par informācijas trūkumu nevajadzētu sūdzēties, ja vien ir vēlme to redzēt!

pirms 4 gadiem, 2017.03.06 14:26

lejasciemiete

reklāma bija.... skolā, uz afišu dēļa, mājas lapās, facebook.... vismaz Lejasciemā!!!!!

pirms 4 gadiem, 2017.03.06 22:09

info

draugos - neatradu, facebook- pāršķiru neatradu, dzirkstelē pēdējā info par vasaras Stāķos pasākumu, uz skolu eju katru dienu (pēc mazākā bērna) , gaidot izlasu visu, kas uz stenda, nemanīju. LŪGUMS< ja pasākums domāts jauniešiem, tad piesaistīt vairāk jauniešu, nevis slavināties pēc pasākuma. Jauniešiem nav kur iet, aktīvi darboties. Mums ir kolosāli, atraktīvi jaunieši.

pirms 4 gadiem, 2017.03.06 21:36

Sports