Svarbumbu celšana: aizvada Latvijas kausa posmus 1

Jaungulbenes pagasta sportisti aizvadījuši divus Latvijas kausa sacensību posmus svarbumbu celšanas sacensībās. “Dzirksteli” par to informē Jaungulbenes pagasta sportiste Kristīne Andrejeva.

Februāra sākumā Rugāju sporta centrā norisinājās kausa 1.posms garā cikla vingrinājumā. Junioru grupā svara kategorijā līdz 85 kg Dāvis Jermacāns ar 32 kg svarbumbām veica 46 atkārtojuma reizes, izcīnot 2.vietu junioru un vīriešu grupā. Šis bija sportista personīgais rekords, turklāt sasniegts sporta meistara kandidāta rezultāts. Vīriešu svara kategorijā līdz 95 kg Nauris Jermacāns ar 24 kg svarbumbām veica 61 atkārtojuma reizi, izcīnot 3.vietu.

Aizvadītajā nedēļā Viļānu novadā, Dekšārēs, notika 2. Latvijas kausa posms un Viļānu atklātais čempionāts svarbumbu celšanā, vīrieši sacentās grūšanas vingrinājumā. Dāvis Jermacāns ar 32 kg svarbumbām veica 80 atkārtojuma reizes, kas ir ne tikai personīgais, bet arī grūšanas vingrinājuma sporta meistara rezultāts. Junioru un vīriešu konkurencē izcīnīta 2.vieta. Nauris Jermacāns ar 24 kg svarbumbām veica 71 atkārtojuma reizi, izcīnot 3.vietu vīriešu konkurencē.

Lai startētu sacensībās stafetes vingrinājumos, jau vairākus gadus sportisti apvienojušies ar Rugāju sporta centra pārstāvjiem, lai sastādītu konkurenci komandu cīņā, startējot apvienotajā Gulbenes – Rugāju komandā. Sportisti turpina gatavoties Latvijas kausa posmiem un čempionātam, kā arī startiem Eiropas čempionātā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

SM

80 pacēlieni ir pa maz sporta meistaram pat vieglākajā svara kategorijā. precizējiet info

pirms 3 gadiem, 2018.03.07 13:56

Sports