Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svarbumbu celšana: jaungulbenieši piedalās divos Latvijas čempionātos 2

Pagājušās nedēļas nogalē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas telpās norisinājās Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā, savukārt Jelgavā - Latvijas čempionāts spiešanā guļus. Sacensībās ar labiem panākumiem startēja arī Jaungulbenes sportisti, kopā izcīnot 14.medaļas, informē komandas pārstāvis Alvis Makejevs.


Svarbumbās lielisku sniegumu divcīņā demonstrēja Dāvis Jermacāns. Svara kategorijā līdz 78 kilogramiem jauniešu un junioru grupā viņam - 1.vieta. Dāvja rezultāts grūšanā ir 103 atkārtojumu reizes, bet raušanas vingrinājumā viņš sasniedza personisko rekordu - 176 atkārtojumu reizes.


Rinalds Puriņš startēja svara kategorijā līdz 85 kilogramiem un jauniešu grupā izcīnīja 1.vietu, starp junioriem Rinaldam - 2.vieta.


Divcīņā Rinalda rezultāts ar 24 kilogramus smagām bumbām grūšanā bija 100 atkārtojumu reizes, kas viņam ir personiskais rekords, raušanas vingrinājumā - 97 atkārtojumu reizes. Starp jaunietēm no Jaungulbenes piedalījās arī Dace Stepanova un ieguva 3.vietu, uzraujot 12 kilogramu svarbumbu 80 reizes. Starp juniorēm viņai - 4.vieta.


Junioru un vīriešu vecuma grupās svara kategorijā līdz 85 kilogramiem piedalījās Nauris Jermacāns, kurš cēla 32 kilogramus smagas bumbas. Grūšanā viņa rezultāts ir 26 reizes, bet raušanā - 71atkārtojumu reize. Starp junioriem Naurim - 4.vieta, bet vīriešu grupā - 2.vieta.


Jaungulbenes jaunieši un juniori startēja arī komandu stafetēs, kur izcīnīja 1.vietu gan jauniešu, gan junioru komandu stafetē. Vīriešu grupā A.Makejevs arī cēla 32 kilogramus smagas svarbumbas un svaru kategorijā līdz 105 kilogramiem ieguva 3.vietu divcīņā. Alvja rezultāts svarbumbu grūšanā ir 48 atkārtojuma reizes, bet raušanā - 51 atkārtojumu reize. Alvim - arī 3.vieta komandu stafetē vīriešiem.


Latvijas čempionātā spiešanā guļus Jelgavā Jānis Bērziņš svaru kategorijā līdz 74 kilogramiem rādīja izcilu sniegumu. Savā labākajā mēģinājumā viņš uzspieda 142,5 kilogramus smagu svaru stieni un izcīnīja 3.vietu.


Atlēti pateicas par atbalstu Jaungulbenes pagasta pārvaldei, trenerim Gunāram Pāvuliņam un, protams, vecākiem.Pievieno komentāru

Komentāri 2

JG-PROGRESS

BILDES NO SACENSĪBĀM!!
http://failiem.lv/u/dezyizu
http://failiem.lv/u/ohytrdp
http://failiem.lv/u/aqxjnsw
http://failiem.lv/u/ndgobia
http://failiem.lv/u/ototjhu

pirms 4 gadiem, 2014.12.17 08:50

Reali

Kāpēc šis sporta veids netika nominēts Gulbenes gada balvai sportā?

pirms 4 gadiem, 2014.12.21 12:37

Sports