Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svarbumbu celšana: jaungulbeniešiem - labi rezultāti

Jaungulbenes sportisti ar labiem panākumiem ir startējuši Baltijas čempionātā Rīgā, kas vienlaikus bija arī Latvijas kausa 4.posms svarbumbu celšanā. Sacensībās atlēti sacentās garā cikla vingrinājumā.

Jauniešiem kategorijā līdz 68 kilogramiem Mareks Sivakovs ar 16 kilogramus smagām svarbumbām izpildīja 100 atkārtojumu reizes, iegūstot 2.vietu gan Baltijas čempionātā, gan Latvijas kausa 4.posmā.


Dāvis Jermacāns kategorijā līdz 78 kilogramiem ar 24 kilogramus smagām svarbumbām izpildīja 71 atkārtojumu reizi, izcīnot 1.vietu Baltijas čempionātā un arī 4.posmā.

Kategorijā līdz 85 kilogramiem Rinalds Puriņš ar 16 kilogramus smagām svarbumbām izpildīja 110 atkārtojumu reizes, izcīnot 2.vietu Latvijas kausa 4.posmā.


Kategorijā līdz 78 kilogramiem D.Jermacāns ieguva 1.vietu arī junioru ieskaitē, ceļot 24 kilogramus smagas svarbumbas un izpildot 71 atkārtojumu reizi.


Junioriem kategorijā līdz 85 kilogramiem Nauris Jermacāns ar 24 kilogramus smagām svarbumbām pacēla 51 atkārtojumu reizi, iegūstot 3.vietu.


Kategorijā līdz 95 kilogramiem Haralds Puriņš ar 24 kilogramus smagām svarbumbām izpildīja 80 atkārtojumu reizes, izcīnot 1.vietu.


Vīriešiem kategorijā līdz 85 kilogramiem N.Jermacāns ar 24 kilogramus smagām svarbumbām izpildīja 51 atkārtojumu reizi, iegūstot 4.vietu.


Kategorijā līdz 95 kilogramiem H.Puriņš ar 24 kilogramus smagām svarbumbām izpildīja 80 atkārtojumu reizes, izcīnot 2.vietu.


Sacensību noslēgumā starp komandām norisinājās komandu stafetes, kur jaungulbenieši jauniešu konkurencē sīvā cīņā ar Daugavpils komandu izcīnīja 1.vietu. Jaungulbenes komandu pārstāvēja M.Sivakovs, D.Jermacāns, R.Puriņš.

Pievieno komentāru

Sports