Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svarbumbu celšana: jaungulbeniešiem - lieliski rezultāti 2

Trīs Jaungulbenes atlēti - Alvis Makejevs, Nauris Jermacāns un Haralds Puriņš - pārstāvot Latvijas valsts izlasi, veiksmīgi startējuši 10. Starptautiskajā turnīrā „Ventspils Atlants”, kas vienlaikus bija arī Pasaules kausa posms svarbumbu celšanā (divcīņā un garajā ciklā).


Starptautiskā turnīra „Ventspils Atlants” ieskaitē N.Jermacāns jauniešu klasē svara kategorijā līdz 78 kilogramiem divcīņā un garajā ciklā izcīnīja 3.vietu. Naura rezultāts divcīņas pirmajā vingrinājumā svarbumbu grūšanā ar 16 kilogramus smagām svarbumbām bija 118 atkārtojumu reizes, bet svarbumbu raušanas vingrinājumā - 202 atkārtojumu reizes. Sacensību otrajā dienā norisinājās sacensības garajā ciklā, kur Naura rezultāts bija 101 atkārtojumu reize. Jāpiebilst, ka Naurim šīs bija pirmās starptautiskās sacensības, kas ir neatsverama sportiskā pieredze.


Svara kategorijā līdz 85 kilogramiem amatieru klasē H.Puriņš, ceļot 24 kilogramus smagas svarbumbas, divcīņā un garajā ciklā izcīnīja 3.vietu un kopvērtējumā amatieru klasē ieguva 2.vietu, saņemot pasaules kausu. Haralda rezultāts divcīņas pirmajā vingrinājumā svarbumbu grūšanā bija 84 atkārtojumu reizes, bet raušanas vingrinājumā tika sasniegta 41 atkārtojumu reize. Šajā vingrinājumā atlētam nepaveicās, jo svarbumba izslīdēja no rokām, kas nozīmē, ka vingrinājums ir jābeidz. Garajā ciklā Haralda rezultāts bija 51 atkārtojumu reize. Arī Haraldam šīs bija pirmās starptautiskā sacensības.

Svara kategorijā līdz 95 kilogramiem profesionāļu klasē, ceļot 32 kilogramus smagas svarbumbas, divcīņā A.Makejevs izcīnīja 3.vietu. Alvja rezultāts divcīņas pirmajā vingrinājumā svarbumbu grūšanā bija 35 atkārtojumu reizes, bet raušanā - 80 atkārtojumu reizes. Garajā ciklā amatieru klasē, ceļot 24 kilogramus smagas svarbumbas, Alvis izcīnīja 1.vietu ar izpildītām 52 atkārtojumu reizēm.


Turnīrā piedalījās sportisti no 11 valstīm (Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Somijas, Francijas un Dānijas). Šīs bija pirmās sacensības pēc starpsezonas, sezonas otrajā pusē atlētu rezultāti būs vēl labāki. Vasarā trenera Gunārā Pāvuliņa vadībā atlēti ieguldīja smagu darbu fiziskajā sagatavotībā, kas atmaksāsies sezonas turpmākajā gaitā. Nākamās sacensības svarbumbu celšanā būs 5.oktobrī Talsos, kur norisināsies Latvijas čempionāta 4.posms.


Sportisti pateicas Gunāram Pāvuliņam par ieguldīto darbu treniņos. Viņi izsaka pateicību arī Jaungulbenes pagasta pārvaldei un spora darba organizatoram Arnim Cānam

Pievieno komentāru

Komentāri 2

DDD

es domāju kad tur būtu jāpasakās tikai un vienīgi Gunāram Pāvuliņam. Cāna kungs vispār neko nedara viņam būtu jāpateicas Gunāram kad kāds vēl domā kaut ko par sportu Jaungulbenē.un par dienas naudām kas tiek piešķirtas Jaungulbenes pagasta sportistiem vispār tas nav nekas.

pirms 6 gadiem, 2013.10.01 21:45

Sacensību Video!!

http://www.youtube.com/watch?v=WYcpW_whRHo
http://www.youtube.com/watch?v=zaqM_Uuu7lY#t=423

pirms 6 gadiem, 2013.10.01 22:09

Sports