Svarbumbu celšana: jaungulbeniešiem - lieliski starti

Pagājušajā sestdienā Jaungulbenes sportisti startēja Jēkabpils atklātajā čempionātā svarbumbu sportā, kas bija arī Latvijas kausa 6.posms. Sportisti piedalījās raušanas vingrinājumā individuālajā ieskaitē un grūšanas vingrinājumā komandas stafetē.

Jaunietēm raušanas vingrinājumā Dace Stepanova svara kategorijā virs 68 kilogramiem ar 12 kilogramus smagu svarbumbu izcīnīja 2.vietu, uzraujot to 115 reizes. Starp juniorēm Dacei – arī 2.vieta. Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 68 kilogramiem Mareks Sivakovs 24 kilogramus smagu svarbumbu uzrāva 121 reizi un izcīnīja 1.vietu. Arī starp junioriem viņam - 1.vieta. Stafetē ar 16 kilogramus smagu bumbu Mareks ieguva 2.vietu jauniešu grupā un junioros izcīnīja 1.vietu ar 24 kilogramus smagu svarbumbu. Dāvis Jermacāns svara kategorijā līdz 78 kilogramiem 32 kilogramus smagu svarbumbu uzrāva 102 reizes, izcīnot 1.vietu junioru grupā un  vīriešu grupā - 2.vietu. Jāpiebilst, ka Dāvim bija jācīnās ar trīs sporta meistariem šajā kategorijā. Stafetē junioriem viņam - 1.vieta, vīriešiem – 3.vieta. Nauris Jermacāns svara kategorijā līdz 85 kilogramiem junioru grupā ieņēma 2.vietu, 32 kilogramus smagu svarbumbu uzraujot 68 reizes, vīriešu grupā viņam – 2.vieta.

Sacensību noslēgumā tika apbalvoti arī sportisti, kas četros no sešiem posmiem uzrādījuši labākos rezultātus. Starp jauniešiem M.Sivakovs izcīnīja 1.vietu un kausu. Junioru grupā D.Jermacāns arī izcīnīja 1.vietu un kausu, vīriešu konkurencē viņam – 2.vieta. Junioru grupā N.Jermacāns ieguva 1.vietu un kausu. Arī junioriem kopvērtējumā izcīnīta 1.vieta un kauss. Junioru komandā startēja D.Jermacāns, Rinalds Puriņš, N.Jermacāns, Mareks Sivakovs un D.Stepanova.