Svarbumbu celšana: jaungulbeniešiem - veiksmīgi starti 5

Latvijas kausa svarbumbu celšanā pēdējā - piektā - posma sacensībās (garajā ciklā) Jēkabpilī, kurās tika noskaidroti spēcīgākie atlēti katrā svara kategorijā ,Jaungulbeni veiksmīgi pārstāvēja pieci atlēti - Mareks Sivakovs, Dāvis Jermacāns, Nauris Jermacāns, Haralds Puriņš, Alvis Makejevs.

M.Sivakovs jauniešu klasē svara kategorijā līdz 68 kilogramiem garajā ciklā izcīnīja 2.vietu. Mareka rezultāts garajā ciklā ar 16 kilogramus smagām svarbumbām bija 93 atkārtojumu reizes. Svara kategorijā līdz 73 kilogramiem jauniešu klasē D.Jermacāns trešo gadu pēc kārtas izcīnīja Latvijas kausu un kļuva par trīskārtēju Latvijas čempionu savā svara kategorijā. Dāvim šīs sacensības bija ļoti svarīgas - lai izcīnītu Latvijas kausu, viņam obligāti bija jāizcīna 1.vieta, un viņš to arī veiksmīgi paveica. Dāvja rezultāts, ceļot 16 kilogramus smagas svarbumbas, bija 112 atkārtojumu reizes, kas ir viņa personīgā rekorda atkārtojums. N.Jermacāns jauniešu klasē svara kategorijā līdz 78 kilogramiem sīvā konkurencē izcīnīja 1.vietu. Naura rezultāts ar 16 kilogramus smagām svarbumbām bija 108 atkārtojumu reizes. Brāļiem Jermacāniem - skaista dubultuzvara.

Svara kategorijā līdz 85 kilogramiem H.Puriņš izcīnīja 1.vietu junioru un pieaugušo klasē. Haralds ar 24 kilogramus smagām svarbumbām sasniedza jaunu personisko rekordu garajā ciklā, uzceļot 73 atkārtojumu reizes. Haralds ar Rīgas Tehniskās universitātes komandu piedalījās arī komandu stafetē, kur pārliecinoši izcīnīja 1.vietu. A.Makejevs pieaugušo klasē līdz 105 kilogramiem izcīnīja 3.vietu. Alvja rezultāts ar 24 kilogramus smagām svarbumbām bija 55 atkārtojumu reizes.

Sezonas pēdējās sacensības norisināsies 7.decembrī Rīgā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas vingrošanas zālē, kur notiks Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā. Sportisti pateicas trenerim Gunāram Pāvuliņam un Jaungulbenes pagasta pārvaldei par sniegto atbalstu.