Svarbumbu celšana: sacensībās - godalgotas vietas

Viļānos notika Latvijas kausa izcīņas 2.posms svarbumbu celšanā. Sacensībās startēja arī Jaungulbenes pagasta pārstāvji, informē Jaungulbenes pagasta sporta darba organizators Arnis Cāns.

Sportistu rezultāti sacensībās tika vērtēti "garajā ciklā". Jauniešu konkurencē svara kategorijā līdz 73 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Dāvis Jermacāns ar rezultātu 101 reize. 2.vietu šajā pašā svara kategorijā ieguva Nauris Jermacāns ar 84 reizēm. Svara kategorijā līdz 58 kilogramiem sīvā cīņā 3.vietu izcīnīja Mareks Sivakovs, kura rezultāts bija 63 paceltas reizes. Visi pieminētie sportisti cēla 16 kilogramus smagas svarbumbas.

"Visi šie jaunieši mācās Gulbīša vidusskolā. Tā kā mācību gads tuvojas noslēgumam, novēlam viņiem labus rezultātus arī mācībās," vēl A.Cāns.

Vīriešu konkurencē, ceļot 24 kilogramus smagas svarbumbas, 2.vietu svaru kategorijā līdz 105 kilogramiem izcīnīja jaungulbenietis Alvis Makejevs. Viņa rezultāts bija 61 reize. Treneris Gunārs Pāvuliņš atklāj, ka tagad atlētiem jāsāk gatavoties klasiskās divcīņas sacensībām.