Svarbumbu celšana: sacensībās startē ar panākumiem 1

Vecumnieku sporta centrā pagājušajā sestdienā norisinājās Latvijas kausa piektais posms svarbumbu celšanā. Ar lieliskiem rezultātiem šajās sacensībās piedalījās arī Jaungulbenes atlēti.

Sacensībās dalībnieki izpildīja grūšanas vingrinājumu, bet komandu stafetē atlēti sacentās raušanas vingrinājumā. Dāvis Jermacāns jauniešu grupā svara kategorijā līdz 78 kilogramiem startēja ar 24 kilogramu svarbumbu, izpildot 114 atkārtojumu reizes un izcīnot 1.vietu. Arī starp junioriem Dāvim - 1.vieta.


Rinalds Puriņš jauniešu grupā svara kategorijā līdz 85 kilogramiem uzgrūda 24 kilogramu bumbas 84 atkārtojumu reizes un izcīnīja 1.vietu. Starp junioriem viņam - 2.vieta.


Abi atlēti uzrādīja personiskos rekordus. Viņi startēja arī komandu stafetēs, kur jauniešu grupā izcīnīja 1.vietu un starp junioriem – 3.vietu.


Dacei Stepanovai jauniešu grupā šīs bija pirmās sacensības. Viņa startēja svara kategorijā virs 68 kilogramiem un izcīnīja 2.vietu, uzgrūžot 12 kilogramu bumbas 57 atkārtojumu reizes, junioru grupā viņai – 3.vieta.


Junioru grupā Nauris Jermacāns svara kategorijā līdz 85 kilogramiem uzgrūda 24 kilogramu bumbas 51 atkārtojuma reizi, izcīnot 3.vietu gan junioru, gan vīriešu grupā.


Profesionāļu grupā līdz 105 kilogramiem startēja Alvis Makejevs, kurš cēla 32 kilogramu bumbas. Viņš uzgrūda 38 atkārtojumu reizes, izcīnot 3.vietu savā grupā.


Dāvis un Alvis piedalījās arī komandu stafetē raušanas vingrinājumā vīriešiem ar 32 kilogramu bumbu un sīvā cīņā izcīnīja 1.vietu.


Pēdējais Latvijas kausa posms norisināsies Jēkabpilī 25.oktobrī, kur arī tiks noskaidroti Latvijas spēcīgākie atlēti svarbumbu sportā. Jaungulbenes atlēti pateicas par atbalstu vecākiem, trenerim Gunāram Pāvuliņam un Adulienas sporta centram.

Jaungulbenes atlēti Alvis Makejevs (no kreisās), Dace Stepanova, Rinalds Puriņš. Dāvis Jermacāns un Nauris Jermacāns ir gatavi sacensībās uzrādīt visaugstākos rezultātus. Foto: no personiskā arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 1

es

tur ir neliela kļūda. nevis Dāvis un Alvis bet Nauris un Alvis arī piedalijās komandu stafetēraušanas vingrinājumā vīriešiem ar 32 kg. svarubumbu.

pirms 6 gadiem, 2014.10.01 20:33

Sports