Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svarbumbu celšana: sasniedz jaunus personīgos rekordus

Rugāju sporta centrā 28.februārī norisinājās Latvijas kausa 2.posma sacensības svarbumbu celšanā. Tajās piedalījās arī Jaungulbenes pagasta un Rugāju sporta centra apvienotā komanda un guva labus rezultātus.

Komandas pārstāvis Alvis Makejevs informē, ka sacensības individuālajās ieskaitēs notika svarbumbu grūšanas vingrinājumā, bet komandu stafetē sportisti izpildīja svarbumbu raušanas vingrinājumu.


Svaru kategorijā virs 68 kilogramiem Dace Stepanova sasniedza jaunu personīgo rekordu, ar 12 kilogramus smagu svarbumbu izpildot 71 atkārtojumu reizi un izcīnot 2. vietu starp jaunietēm un arī starp juniorēm.


Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 68 kilogramiem startēja Mareks Sivakovs un ieguva 1.vietu, ar 16 kilogramu svarbumbām paceļot 133 atkārtojumu reizes.


Junioru grupā kategorijā līdz 78 kilogramiem Dāvis Jermacāns arī izcīnīja 1.vietu, ar 24 kilogramus smagām svarbumbām paceļot 113 atkārtojumu reizes, arī vīriešu ieskaitē Dāvim – 1.vieta.


Svaru kategorijā līdz 85 kilogramiem startēja Rinalds Puriņš un ar 24 kilogramus smagām svarbumbām uzrādīja 98 atkārtojumu reizes, junioru grupā izcīnot 2.vietu, bet starp vīriešiem - 3.vietu.


Svaru kategorijā līdz 95 kilogramiem startēja Nauris Jermacāns un ar 71 atkārtojuma reizi izcīnīja 2.vietu. Visi atlēti sasniedza jaunus personiskos rekordus.


Vīriešu grupā kategorijā līdz 105 kilogramiem jaunu personīgo rekordu sasniedza arī Alvis Makejevs, kurš ar 32 kilogramus smagām svarbumbām izpildīja 57 atkārtojumu reizes un izcīnīja 1.vietu savā svaru kategorijā.


Pēc individuālajiem startiem notika komandu stafetes, kur Jaungulbenes pagasta un Rugāju sporta centra komanda izcīnīja 1.vietu gan jauniešu, gan junioru grupās, vīriešu grupā tika iegūta 2.vieta.


Jāpiebilst, ka 4.aprīlī Gulbenes sporta centrā notiks Latvijas kausa izcīņas 3.posms un Gulbenes novada atklātais čempionāts svarbumbu celšanā. Sacensības individuālajā ieskaitē norisināsies raušanas vingrinājumā, bet komandu stafetē - grūšanas vingrinājumā.

Pievieno komentāru

Sports