Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svarbumbu celšana: startē Latvijas kausa izcīņas posmā

Pieci Jaungulbenes pagasta pārstāvji startēja Latvijas kausa izcīņas otrajā posmā svarbumbu celšanā Viļāņos, informē pagasta sporta darba organizators Arnis Cāns.

Sportisti sacentās klasiskajā divcīņā. Jauniešu konkurencē svaru kategorijā līdz 63 kilogramiem 2.vietu izcīnīja Mareks Sivakovs, kurš grūšanā pacēla 103 un raušanā - 205 reizes, summā iegūstot 205,5 punktus. Svaru kategorijā līdz 73 kilogramiem uzvaru izcīnīja Dāvis Jermacāns, kurš grūšanā pacēla 160 un raušanā 238 reizes, summā iegūstot 279 punktus. Svaru kategorijā līdz 85 kilogramiem Naurim Jermacānam - 2.vieta. Viņš grūšanā izpildīja 116, bet raušanā - 193 reizes, summā viņš ieguva 212,5 punktus. Visi šie sportisti cēla 16 kilogramus smagas svarbumbas.  

Vīriešu konkurencē, ceļot 24 kilogramus smagas svarbumbas, 4.vietu svaru kategorijā līdz 105 kilogramiem ieguva Alvis Makejevs, viņa rezultāts grūšanā - 100 un raušanā - 116 reizes (iegūti 158 punkti). Studiju laikā ar svarbumbu celšanu sācis nodarboties vēl viens jaungulbenietis - Haralds Puriņš. Viņš svaru kategorijā līdz 95 kilogramiem grūšanā pacēla 78 reizes un raušanā 106 reizes, summā iegūstot 131 punktu un ierindojoties 6.vietā.

 

Treneris Gunārs Pāvuliņš skaidro, ka klasiskajā divcīņā raušanas vingrinājumā punktu summa tiek dalīta ar 2. Viņš ir gandarīts par sportistu panākumiem, bet atgādina, ka turpmāko panākumu nodrošināšanā sportistiem jāiegulda krietns darbs, pacietība un izturība.

Pievieno komentāru

Sports