Svarbumbu celšana: viens kauss atceļo uz Jaungulbeni

Oktobra beigās Jēkabpilī notika Latvijas kausa izcīņas piektais - noslēguma - posms svarbumbu celšanā. Sacensībās piedalījās arī četri Jaungulbenes pārstāvji, informē pagasta sporta darba
organizators Arnis Cāns.

Sportisti sacentās klasiskajā divcīņā.

Jauniešu konkurencē svaru kategorija līdz 63 kilogramiem 4.vietā ierindojās Mareks Sivakovs, kurš grūšanā pacēla 77 reizes, raušanā - 211 reizes, summā sasniedzot personīgo rekordu.

Svaru kategorijā līdz 73 kilogramiem 2.vietu izcīnīja Dāvis Jermacāns, kurš grūšanā pacēla 126 reizes, raušanā - 202 reizes. Latvijas kausa izcīņas kopvērtējumā viņš ieguva Latvijas kausu.

Svaru kategorijā līdz 78 kilogramiem Nauris Jermacāns ieguva 3.vietu (grūšanā - 102 reizes, raušanā - 196 reizes). Visi iepriekš pieminētie sportisti cēla 16 kilogramus smagas svarbumbas.

Vīriešu konkurencē, ceļot 24 kilogramu svarbumbas, 3.vietu svaru kategorijā līdz 105 kilogramiem izcīnīja Alvis Makejevs, viņa rezultāts grūšanā - 96 reizes, raušanā - 102 reizes.

Treneris Gunārs Pāvuliņš pateicas par atbalstu SIA „Arka" valdes priekšsēdētājam Jānim Kreišmanim, šoferim Jurim, kā arī pagasta pārvaldei.