Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svaru stieņa spiešana guļus: Alūksnē – 1.vieta 8

Pagājušajās brīvdienās Alūksnē norisinājās Alūksnes novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus. Šajās sacensībās, kas bija arī 13. Latvijas kausa posms, kuplā skaitā – kopumā 25 atlēti - bija pārstāvēts arī sporta klubs “Gulbenes K.S.P.”.


Sieviešu grupā svara kategorijā līdz 47 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 37,5 kilogrami, absolūtajā vērtējumā viņai – 3.vieta. Svara kategorijā līdz 63 kilogramiem 3.vietu ieguva Žanete Skopāne ar rezultātu 27,5 kilogrami. Svara kategorijā līdz 72 kilogramiem 2.vietu izcīnīja Egija Petrovska ar rezultātu 30 kilogrami.


Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 5.vietā ierindojās Jānis Skangalis ar rezultātu 75 kilogrami un 8.vietu ieguva Arnis Petručēns ar rezultātu 62,5 kilogrami. Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 6.vietu ieguva Igors Šatrovs ar rezultātu 65 kilogrami. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem uzvarētāja godā - Dzintars Lācis ar rezultātu 145 kilogrami.


Junioru grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 105 kilogrami. Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem uzvarēja Jānis Kravalis ar rezultātu 145 kilogrami. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 5.vietu ieguva Ivars Studers ar rezultātu 137,5 kilogrami. Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem labākais bija Edijs Mūrnieks ar rezultātu 155 kilogrami.


“Open” grupā svara kategorijā līdz 59 kilogramiem 2.vietu ieguva Krišs Mazūrs ar rezultātu 40 kilogrami. Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem arī 2.vieta - Artūram Kravalim ar rezultātu 95 kilogrami. Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 2.vietu ieguva arī Salvis Cinglers ar rezultātu 95 kilogrami, 3.vieta - Jurim Sviridovičam ar rezultātu 95 kilogrami. Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 2.vietā - Normunds Aizupietis ar rezultātu 137,5 kilogrami. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 3.vietu ieguva Aigars Cīrulis ar rezultātu 155 kilogrami, 4.vietā ierindojās Gatis Zurkovs ar rezultātu 145 kilogrami, 7.vietā - Anatolijs Savickis ar rezultātu 112,5 kilogrami. Svara kategorijā virs 120 kilogramiem uzvarēja Aivars Rakstiņš ar rezultātu 135 kilogrami.


Senioru grupā virs 40 gadiem svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 3.vietā ierindojās Arnis Mazurs ar rezultātu 160 kilogrami. Svara kategorijā virs 120 kilogramiem uzvarēja Andrejs Puķīte ar rezultātu 175 kilogrami. Senioru grupā virs 50 gadiem svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Jānis Vanags ar rezultātu 70 kilogrami, absolūtajā vērtējumā viņam – 2.vieta. Senioru grupā virs 60 gadiem svara kategorijā līdz 66 kilogramiem uzvara pienācās Ērikam Dumārovam ar rezultātu 72,5 kilogrami, arī absolūtajā vērtējumā viņam – 1.vieta. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 75 kilogrami, absolūtajā vērtējumā viņam – 2.vieta.


Komandu vērtējumā sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” komanda jau ceturto gadu pēc kārtas izcīnīja 1.vietu, arī Latvijas kausa posma kopvērtējumā gulbenieši ieņem 1.vietu.


“Komanda uz sacensībām devās kuplā skaitā, lai jau pirms sacensībām citām komandām liktu saprast, ka esam atbraukuši tikai uzvarēt. Uz sacensībām varēja doties vēl vairāk atlētu, taču daļa mūsu atlētu gatavojas spēka trīscīņas Latvijas kausa posmam, tāpēc netika jaukts viņu treniņprocess,” stāsta komandas pārstāvis A.Cīrulis. “Sacensības mūsu komandai bija smagas, jo piedalījās daudz jaunu atlētu, kuriem jāpierod pie stingrās tiesāšanas. Tiesneši tiešām ļoti stingri visus uzmanīja, tomēr par spīti tam komandas atlēti uzrādīja ļoti labus rezultātus, daudzi sasniedza arī personīgos rekordus. Mūsu mērķis šajās sacensībās bija parādīt citām komandām, kā startē īsta komanda. Šajās sacensībās varu izcelt mūsu veterānu un jauno atlētu startus. Šobrīd esam Latvijā vienīgā komanda, kurā ir tik daudz atlētu (apmēram 40 atlēti), un mums ir gan sieviešu, gan jauniešu, gan junioru, gan “open”, gan arī visu četru veterānu grupu atlēti.”


Latvijas kausa izcīņā pirmais trijnieks jau ir skaidrs - Gulbene, Madona un Rēzekne. Citas komandas vairs nevar pretendēt uz godalgotajām vietām. Šobrīd kausa izcīņā piedalās 60 komandas.


Komanda pateicas Druvienas pagasta pārvaldei, Gulbenes sporta centram un veikalam „Gigants LV” par sniegto atbalstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Sportsmen!!

Šai komandai pirms katriem mačiem vajdzētu iziet Dopinga kontroli....tad šī komanda vairs nebūtu tik varena!!

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 08:39

upss

oj,oj,oj-izskatās,ka visi tavās acīs ir ķīmiķi,tu jau nesaproti to,ka jaunieši vēlas sasniegt rezultātus,viņi dara to,kas viņiem patīk,viņi pierāda sevi..Tas,ka tu apkārt redzi tikai ķīmiķus,tas nenozīmē,ka tieši šie dalībnieki tādi ir.Atļauj cilvēkiem darīt to,ko viņiem patīk darīt.Tāpat tavi komentāri te ir lieki,dalībnieki pēc tava izlasītā komentāra nebeigs trenēties vai pierādīt sevi..Labāk uzmundrini viņus,lai nes Gulbenes vārdu Latvijā,nevis nosodi par to,ko tu pats nezini vai viņi lieto,vai nē.Redzi,tā pat viņi ar paceltu galvu startē sacensībās,protams,daudz lielākā sastāvā,lai pierādītu Jums,ka viņus neietekmē jūsu domas.Vienā vārdā to sauc par SKAUDĪBU!

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 12:13

....

Malači!!!!Patiess prieks par visu komandu!!!Lai Jums veicās arī turpmāk,par spīti visiem skauģiem!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 09:02

Zvirbulēns

Man jau neskauž vnk riebjas komandas pārstāvis - tāds Gailis!!

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 21:07

pret dopingu

nesmukums jau ir ar to dopinga lietu, bet tiešām visi jau nav vienadi un visi jau nelieto

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 17:20

upss

beidzot arī kāds saprot,ka katrs dara to,kas viņam patīk,un tas jau ir uz katru pašas sirdsapziņa,vai viņš lieto,vai nē.Prieks par to.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 15:52

Zvirbulēns

Šķenderu uz dopinga paņēma tikai tāpēc, ka ***ās ar IPF federāciju arī Uvi gribēja paņemt,bet viņam paveicās!!:D Bet nu labi lai jau sporto!!

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 21:12

Sports