Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svaru stieņa spiešana guļus bez ekipējuma: sezonas sākuma rezultāti apmierina

Sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” pieci atlēti pagājušajā sestdienā piedalījās Lubānas novada atklātajā čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma.

Vīriešu grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Andrejs Šilo (105 kilogrami). Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 2.vietu ieguva Armands Apinis (90 kilogrami). Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 3.vietā ierindojās Aigars Cīrulis (162,5 kilogrami). Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem labākais – Igors Petrovs  (162,5 kilogrami). Senioru grupā svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 1.vieta – Vilnim Lamsterim (120 kilogrami), absolūtajā vērtējumā viņam - 3.vieta. Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Arnis Mazurs (170 kilogrami), absolūtajā vērtējumā viņam – 2.vieta.

“Uz šīm sacensībām nebraucām kā komanda, bet gan startējām individuāli. Sākotnēji uz tām vēlējās braukt tikai viens atlēts, tad pievienojās vēl viens, līdz beigās aizbrauca vairāki atlēti, lai nostartētu treniņam un atlētiem izdevās uzrādīt labus rezultātus. V.Lamsteris, A.Mazurs un I.Petrovs sasniedza savus personīgos rekordus,” stāsta sporta kluba pārstāvis A.Cīrulis.

“Mani personīgi vairāk interesēja A.Šilo starts, jo ar šo gadu viņš trenējas pēc speciālas manis sastādītās treniņprogrammas, kas jau nes arī augļus, un viņam ir uzlabojusies svaru stieņa spiešanā guļus tehnika, arī rezultāti uzlabojas. Svarīgākais Andreja starts šogad būs novembra beigas Latvijas čempionātā spēka trīscīņā, kam viņš arī gatavojas. Ja vēlies rezultātu spēka trīscīņā, ir jāiegulda liels darbs treniņos un jācenšas neizlaist nevienu treniņu, tāpēc arī spēka trīscīņas atlēti gatavojas tieši Latvijas čempionātam. Savukārt atlēti, kas trenējas tikai svaru stieņa spiešanai guļus, vēlas startēt vairāk, jo, izpildot vienu vingrinājumu, tik ļoti nenogurst, kā izpildot visus trīs vingrinājumus.  Tādēļ reizēm nākas atlētus piebremzēt ar startēšanu sacensībās.”

Kopumā atlēti var būt apmierināti ar sezonas sākuma startiem.

“Atlēti ir gatavi startēt un trenēties vēl cītīgāk, piemēram, V.Lamsteris pēc starta Lubānā devās uz Alūksni, kur sacensībās svara stieņa spiešanā guļus uz reizēm svara kategorijā līdz 93 kilogramiem ieguva 3.vietu. Viņš spieda guļus 76 kilogramus un uzspieda 21 reizi. Tas pierāda, kāds raksturs un gribasspēks ir veterānam, kurš dienas laikā var nostartēt divās sacensībās un abās izcīnīt godalgas. Šeit ir no kā pamācīties mums visiem!” ir pārliecināts A.Cīrulis.

Komandas nākamais starts būs 27.martā Latvijas spēka cīņas čempionātā.


Pievieno komentāru

Sports