Svaru stieņa spiešana uz reizēm: komandu konkurencē Līgo sporta klubs iegūst 2.vietu

Madonas novada atklātajā čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu startēja arī 11 Līgo sporta kluba sportisti.
Šīs sacensības vienlaikus bija arī Latvijas kausa astotais posms.

Sieviešu grupā svara kategorijā virs 72 kilogramiem 4.vietā ierindojās Dace Stepanova. Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 59 kilogramiem 3.vieta - Agrim Trofimovam. Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Jānis Skangalis, absolūtajā vērtējumā viņš ieguva 2.vietu. Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 2.vietu ieguva Salvis Deksnis, 3.vieta - Arnoldam Ķīsim. Junioru grupā svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 2.vietu izcīnīja Kārlis Bojeruns. Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 3.vietu ieņēma Jānis Sirmais. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 2.vieta - Ralfam Siliņam, 4.vieta - Edgaram Mavrinam. “Open” grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 4.vietā ierindojās Artūrs Kravalis. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 4.vietu ieņēma Jānis Kravalis.

“Šajās sacensībās komandu konkurencē Līgo sporta klubs ieguva 2.vietu, piekāpjoties tikai mājiniekiem - Madonas SCK komandai. Sacensības bija ļoti interesantas un spraigas. Uz sacensībām braukt nolēmām pēdējā brīdī, jo mūsu komandas sportisti speciāli netrenējas svaru stieņa spiešanā uz reižu skaitu un brauca tikai tie, kas vēlējās. Kā komandas pārstāvis saku lielu paldies visiem sportistiem!” saka sporta kluba pārstāvis A.Kravalis.