Svētdien - tautas slēpojums „Ērgļi 2009”

Pēc lieliskā, ar slēpošanas prieku un kuplu dalībnieku skaitu (266 slēpotāji) piepildītā, SPORTLAT BALVAS 2009 sacensību seriāla 1.posma tuvojas jau 2. posms, kas norisināsies pavisam drīz - 8. februārī. Slēpojums notiks ziemas sporta interesentiem sen zināmā un tradīcijām bagātā vietā - Madonas rajona Ērgļos (pie Ērgļu arodvidusskolas, Oškalna ielā 10).

"Slēpojuma trase virzīsies pa Ērgļu arodvidusskolas apkārtni, piedāvājot 5 km, 10 km un 15 km distances (atkarībā no vecuma grupas), kuras pārsteigs ar neatkārtojamo dabas skaistumu un lieliski atbilst organizatoru aktīvā dzīvesveida devīzei - izaicini sevi!" stāsta "Sportlat" mārketinga speciāliste Aija Puzaka.

A.Puzaka informē, ka ar vidēju grūtības pakāpi klasificējamā trase sagatavota slēpojuma veikšanai pēc katra paša izvēles - vai slīdsolī, vai arī klasiskajā stilā. Trases platums 6m.

 

Nākamās "SPORTLAT BALVAS 2009" sacensības:


* 21.februārī - slēpošanas pārgājiens "Smeceres sils - Smecers krogs - Smeceres sils, Madona";


* 01.martā - tautas slēpojums „Alūksne 2009";

 

"Kā parasti, organizatori rūpēsies par mājīgo noskaņu un labi pavdītu brīvdienu, uz kuru aicināti jebkuras sagatavotības pakāpes interesenti," norāda mārketinga speciāliste.

 

Programma

 

* 10.00 - 11:45 Dalībnieku ierašanās, reģistrācija, distances apskate, iesildīšanās;


* 11.:50 Sacensību atklāšana;


* 11.30 Bērnu starts;


* 12.:00 Starts (detalizēta informācija un pieteikšanās: www.sportlat.lv).

Pievieno komentāru

Sports