„Swedbank spēkavīru čempionāts” rīt turpinās Gulbenē

Rīt, 25.jūlijā, Gulbenes stadionā notiks ceturtais „Swedbank spēkavīru čempionāta" posms. Pēc trijiem posmiem līderpozīcijas ieņem Artis Plivda (Preiļi) - 29 punkti, Dainis Zāģeris (Talsu raj.) - 25 punktu un Andris Leišavnieks (Gulbene) - 19 punkti.

Gulbenes posmā atlētiem paredzēti šādi vingrinājumi:  

o JS&J Ūdensmeistara svara mešana augstumā, 25kg

o Elsana akas groda nešana (fermera pastaiga)


o "G4S" nēšu nešana, 380kg 30 m distancē


o "Triobet" spēka kāpnes, 200, 225, 250 kg, 6 pakāpieni


o "Vivacolor" krucifikss, 2x12,5kg

o "Swedbank" 5 akmeņu celšana, 100-180 kg.

 

"Šoreiz ierastajā vingrinājumā, kas pazīstams kā fermera pastaiga, atlēti izmantos akas grodu. Atlēti tajā nostāsies pa vidu un nesīs ar speciāli pielāgotiem rokturiem. Līdzīgas konstrukcijas nesamo, tikai no koka, nes slavenajās Arnold Strongman sacensībās ASV," informē Juris Kokainis.

 

„Pirmajos posmos noritēja ļoti sīvas spēkošanās par vietām, kas padarīja sacensības vēl skatāmākas. Gulbenes skatītājiem būs par ko līdzi just, jo startēs divi gulbenieši, no kuriem Andris Leišavnieks pašlaik ir labā sportiskā formā, ko parādīja iepriekšējā posmā Preiļos. Gunārs Zakarītis dzimtajā pilsētā ar skatītāju atbalstu arī varētu parādīt savu labāko sniegumu" pirms sacensībām teica Latvijas spēka atlētu federācijas valdes priekšsēdētājs Māris Liepiņš.

 

Sacensības Gulbenē notiks rīt, 25.jūlijā, Gulbenes stadionā un sāksies pulksten 11:00. Mači iesāksies ar Magnum Armijas Dižvīra sacensībām, kur militāro formējumu pārstāvji sacentīsies fermera pastaigā, baļķa celšanā, lādiņu turēšanā, kombinācijā un mašīnas vilkšanā . Pēc tam uz starta stāsies Elites grupas spēkavīri.

 

Nākamie Swedbank spēkavīru čempionāta posmi notiks: Ventspilī - 8. augustā, Ogrē -  30.augusts (fFināls).

 

"Swedbank spēkavīru čempionāta" posmus jau no 20.jūlija katru pirmdienu rāda LNT.

Pievieno komentāru

Sports