Tautas bumba: novada skolu sacensībās labākā - Gulbenes 2.vidusskolas komanda

Gulbenes Bērnu un jaunatnes sporta skolas zāle 5.decembrī risinājās novada skolu sacensības “Tautas bumbā” visjaunākajā grupā (no 1. līdz 3.klasei), informē Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolas metodiķis Andrejs Andževs.
Uz sacensībām bija ieradušās četras novada skolas. Komandas sastāvā spēlēja četri zēni un divas meitenes.
"Žēl, ka nepiedalījās tādas sportiskas skolas kā Lejasciema vidusskola, Rankas, Tirzas, Galgauskas un Stāmerienas pamatskola. Neskatoties uz to, cīņas starp skolām, bija spraigas un aizraujošas. Spēku samēri jau pēc pirmajām cīņām parādīja, ka par 1.vietu cīnīsies Gulbenes 2.vidusskolas un Gulbenes sākumskolas komandas. Savstarpējā duelī cīņa beidzās neizšķirti. Arī par 3.vietu starp Lizuma vidusskolu un Stāķu pamatskolu cīņa beidzās ar vienādu rezultātu," komentē A.Andževs.

Saskaitot visās spēlēs izcīnītos un zaudētos punktus, labākais rezultāts un pirmā vieta - Gulbenes 2.vidusskolas komandai (D.Dreiškens, R.Ozols, R.Berkolds, A.Kūlītis, E.R.Lapsa, L.Kalase un K.Jesiļevičs), otrā vieta - Gulbenes sākumskolai (N.Markovs, G.Lapiņš, D.Grāviņš, N.Ronis, K.Paipala, V.Lībere un L.Paikena) un trešā - Lizuma vidusskolas komandai (K.Kalniņš, A.Brics, B.Brics, A.Kadancevs, K.Oņeskiva, Ē.Šuļja, K.Bērziņa un E.Biteniece).

Pievieno komentāru

Sports