Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tautas skrējiens: aicina startēt “Gulbenes apļos”

Gulbenē 14.oktobrī notiks tradicionālais tautas skrējiens "Gulbenes apļi". Sacensībās aicināts piedalīties ikviens Gulbenes pilsētas un novada iedzīvotājs bez vecuma ierobežojuma, kā arī ikviens Latvijas skriešanas un soļošanas sporta cienītājs.

Dalībnieki startēs pa vecuma grupām un atkarībā no vecuma veiks 300 metru, 2,5 kilometru, 5 kilometru vai 7,5 kilometru distanci. Starts sacensībām tiks dots pie Gulbenes sporta centra. Starts soļotājiem - pulksten 11.00, bērnu distances dalībniekiem - pulksten 12.15, skrējiena dalībniekiem - pulksten 12.30. Soļošanā visi dalībnieki veiks 3 kilometru distanci (sporta laukumā).


Skrējiens notiks pa maršrutu: Skolas iela - Kalpaka iela - Robežu iela - Ozolu iela - Skolas iela.

Sacensībām iepriekš var pieteikties līdz 12.oktobra pulksten 17.00 pie Gerdas Sirmās (tālrunis 26516538, e-pasts: "gerdas@inbox.lv", sporta.centrs@gulbene.lv).

 

Sacensību 1. līdz 3.vietas (skaitliski lielākajās grupās 1. līdz 6.vietas ieguvēji) ieguvēji katrā vecuma grupā skrējienā un soļojumā tiks apbalvoti ar piemiņas medaļām un balvām. Gulbenes pilsētas pārvaldes speciālbalvas saņems kuplākās skolu komandas un ģimenes.

Sīkāka informācija pa tālruņiem 26516538 (Gerda), 26470022 (Ziedonis).

Pievieno komentāru

Sports