Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tautas skrējiens: "Gulbenes apļos" absolūtais uzvarētājs - portugālis Flavio Pinto Nunes 4

Svētdien jau desmito reizi pie Gulbenes sporta centra norisinājās tradicionālais tautas skrējiens „Gulbenes apļi”. Pasākums pulcēja vairāk kā 250 skrējējus un 25 soļotājus. Par skrējiena absolūto uzvarētāju 9 kilometru distancē kļuva portugālis Flavio Pinto Nunes, bet dāmu konkurencē 6 kilometros pārliecinoši ātrākā bija stāmerieniete Guna Ģērmane.

Sacensības tradicionāli uzsāka soļotāji, kas sacentās 3 kilometros. Par uzvarētāju dāmu konkurencē kļuva Ilma Melne (Galgauska), aiz viņas otrajā vietā Inese Sirmā, bet trešo labāko rezultātu uzrādīja Anita Žavrida. Vīriešiem pirmo vietu izcīnīja Artis Vizners no Druvienas psk, otraja pozīcijā Lauris Ivanovs (Daukstes), bet trešais Atis Valkjuns (Druvienas psk). Veterānu konkurencē uzvarētāji tika noskaidroti pēc starptautiskās koeficientu sistēmas, aprēķinot pēc uzrādītā rezultāta un vecuma. Kungiem gandrīz kā tradīcija, vairākus gadus pēc kārtas, uzvaru svinēja Zigurds Irbe (Rīga). Otrajā vietā Raitis Lērme (Valmiera), bet trešais Harijs Āboliņš, lai gan viņš kļuva par visa soļojuma absolūti labākā rezultāta īpašnieku. Dāmu konkurencē, tāpat kā pērn, labāko rezultātu uzrādīja Ņina Jurciņa (Daukstes), otrajā vietā Dace Saulīte (Madona), bet trešajā vietā Diāna Odumiņa.

Kā nākošie uz starta stājās paši mazākie, lai sacenstos 300 metru distancē. Finišu sasniedza 21 septiņgadīgs un jaunāks zēns, kā arī septiņas meitenes. Ātrākā no meitenēm bija Emīlija Posse (Gulbenes vsk), otrajā vietā Kintija Paipala (2 PII “Ŗūķītis”), bet trešā Loreta Beāte Dzirkale (Gulbenes vsk). Zēniem, uzrādot ļoti atzīstamu rezultātu, par uzvarētāju kļuva Ričards Aizpurs, aiz viņa otrajā vietā Niklāvs Veselovs, bet trešais Markuss Rauza (visi Gulbenes vsk). 300 metru garajā distancē devās arī divi četrgadīgi bērni – Dāvids Stepe un Arvis Grīnbergs.

Pl.12.00 tika dots starta tautas skrējienam „Gulbenes apļi”. Šogad finiša līniju 3 (2.7) kilometru distancē sasniedza 175 skrējēji, savukārt 6 (5.4) kilometru distanci pieveica 39 dalībnieki, bet visgarāko 9 (8.1) kilometru distanci pieveica 14 sportisti.

3 kilometru distancē S 10 vecuma grupā meitenēm 27 dalībnieču konkurencē par uzvarētāju kļuva Robina Klesmane no Apes, aiz viņas otrajā vietā Anda Katane, bet trešā Arta Jankava (abas Gulbenes vsk). Zēniem 37 dalībnieku konkurencē par uzvarētāju kļuva Deniss Ciunelis (Gulbenes vsk). Otro labāko rezultātu sasniedza Niks Kanders (K.Valdemāra psk), bet trešais Emīls Jurjāns (SK “Ašais”/ Drabeži).

S 13 grupas meitenēm viss goda pjedestāls SK “Ašais”/ Drabeži pārstāvēm: Viktorijai Jarullinai pirmā vietā, Rutai Samsonovai otrā, Lindai Kurpniecei trešā vieta. Šī vecuma grupa meitenēm bija viskuplāk pārstāvēta – 36 dalībnieces. Zēniem šajā vecuma grupā uz starta stājās 38 skrietgribētāji. Par uzvarētāju kļuva Roberts Aleksis Glazers (SK “Ašais”/ Drabeži), otrajā vietā Lauris Ivanovs, trešais Kristiāns Toms Briedis no Apes.

Par S 16 vecuma grupas uzvarētāju kļuva Līga Nogobode (Torzas psk). Otro labāko rezultātu uzrādīja Jeļizaveta Černova (Gulbenes 2.vsk), bet trešajā pozīcijā Alīna Antipova (GulbenesK.S.P.). Jaunieši spēkiem mērojās 6 kilometru distancē un 26 dalībnieku konkurencē par uzvarētāju kļuva Kristiāns Potašovs, kurš uzrādīja absolūti labāko rezultātu divu apļu skrējienā. Otrajā vietā Rihards Serģis (abi SK “Ašais”/ Drabeži), bet trešajā pozīcijā Valts Zaķis (Ģimnāzija).

S 19 vecuma grupas jaunietēm vislabāko rezultātu distancē uzrādīja Aivita Lasmane (Ģimnāzija), aiz viņas otrajā vietā Marta Liepiņa (Ape), trešajā vietā Lelde Ziemele (Gulbenes vsk). Jauniešiem bija jāveic 3 apļi – aptuveni 8 kilometri gara distance. Pārliecinošu uzvaru svinēja sportists no Apes Voldemārs Timofejevs. Otrajā un trešajā vietā ar vienādu rezultātu ģimnāzisti Aivis Kļaviņš un Elvijs Vanags.

Sievietēm nepilnu 6 kilometru skrējienā par uzvarētāju kļuva Guna Ģērmane, kas uzrādīja absolūti labāko rezultātu šajā distancē. Otrajā vietā Renāte Rācenāja no Madonas. Vīriešiem 8 kilometros pārliecinoši triumfēja Flavio Pinto Nunes. Otro vietu izcīnīja Raimonds Siliņš (Jaunanna), bet trešais Aivars Brezinskis (Ozolkalns).

S 40 grupā par uzvarētāju 6 kilometru distancē kļuva Ilze Boldāne (Gulbene), otrā – Inese Sirmā (Tirza), trešā Ilona Pupause (Madona). Vīriešiem 8 kilometru distancē finiša līniju visātrāk sasniedza Raivis Ančs (Šķēps/Gulbene), otrajā vietā Edgars Gargurnis (Gulbene).

V 50 grupā 6 kilometru distancē par uzvarētāju kļuva Antis Zunda. Otrajā vietā Gvido Lapsa (Gulbene). Dāmām S 50 grupai uzvarētājas noteica pēc starptautiskās koeficientu sistēmas un jau vismaz ceturto gadu pēc kārtas par uzvarētāju kļuva Zinaīda Rācenāja no Madonas. Otrajā vietā Valentīna Petrova (Daugavpils), bet trešajā vietā Ruta Kozlovska (Madona). Arī V 60 grupas uzvarētājus noteica pēc koeficientu sistēmas un par uzvarētāju kļuva Jānis Supe (Tirza), otrajā vietā Raitis Lērme, bet trešais daugavpilietis Vladimirs Jermaļonoks.„Tautas klases” skrējēji veica 3 kilometrus garu distanci. Dāmām uzvarēja Sanita Vieglā (Gulbene), otrajā vietā Ilze Vanaga (Gulbenes novada IKS), trešā – Sarmīte Gobiņa (Gulbenes vsk). Jāpiebilst, ka kopā ar mammu Lindu Jankavu šo distanci veica arī pati mazākā dalībniece Anna Jankava, kurai ir viens gads. Vīriešiem ne tikai par savas grupas uzvarētāju, bet arī par 1 apļa - 3 kilometru skrējiena uzvarētāju kļuva Edijs Dāvis Rečs (Ģimnāzija), otrais – Gatis Rikveilis (Gulbene), bet trešais Jānis Klimons (Lizums).

Tradicionāli ar kliņģeriem tika sveiktas kuplākās skolu komandas un organizācijas. Vismasveidīgāk pārstāvētā bija Gulbenes vsk, kuru pārstāvēja gandrīz simts dalībnieki (sporta skolotāji Sarmīte Gobiņa, Irēna Sproģe, Inga Anča un Dzintars Abakoks). K.Valdemāra psk uz sacensībām bija ieradušies aptuveni 20 dalībnieku kuplā pulkā. Sveikts tika Daukstu pagasts un Tirzas psk.

Sacensību organizatoru vārdā liels paldies visiem skrējiena atbalstītājiem: Gulbenes pilsētas pārvaldei, „Rankas piens”, SIA „KIKELE”, “DMS Sfēra”, kā arī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirknim, Gulbenes novada Pašvaldības policijas un Gulbenes sporta centra darbiniekiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

ass

Ir pieejamie pilni rezultāti kaut kur? Vēl jau ļoti slikti bija, ka rakstīja reultātus +1 sek, visiem rindā nostādītajiem finišā.

pirms 4 gadiem, 2015.10.12 14:17

Beidziet. tas taču masu pasākums. kādi rezultāti!

pirms 4 gadiem, 2015.10.12 15:33

Jānis

Tiešām vēlētos redzēt pilnos rezultātus

pirms 4 gadiem, 2015.10.12 19:34

Sports