Tautas slēpojumā "Alūksne 2011" uzvar Jānis Paipals 3

Ar gulbenieša Jāņa Paipala uzvaru šodien "Mežiniekos" noslēdzās ikgadējais tautas slēpojums "Alūksne 2011". Kopvērtējumā 2.vietu izcīnīja alūksnietis Krišjānis Meirāns, bet trešo labāko rezultātu uzrādīja "Viestura laukuma" slēpotājs Aigars Celmiņš.

Salīdzinot ar pērnajiem gadiem, šoreiz vairāku simtu vietā uz startā stājās vien nepilns simts slēpotāju. 15 dažādās vecuma grupās pēc pašu izvēles dalībnieki veica 15 vai 5 kilometru distanci, bet mazākie slēpotāji slēpoja pusotru kilometru.

 

Jau pirmos 15 kilometrus garās distances metrus J.Paipals un Kr. Meirāns sāka kopā. Sacensību sākumā aiz līderiem cieši sekoja alūksnieši Atis Putnis un Ivars Lazdiņš, kā arī valmierietis Aigars Celmiņš. Lai gan līderis visu sacensību laiku bija nemainīgs, līdz pat finišam slēpojumā bija vērojam spraiga cīņa. Finišā J.Paipals ieslēpoja 38 minūtēs un 13 sekundēs, Kr.Meirāns - 40 minūtēs un 38 sekundēs, bet Aigars Celmiņš - 43 minūtēs 2 sekundēs.

 

Sacensību uzvarētājs J.Paipals uzreiz pēc finiša atzina, ka ir priecīgs par uzvaru. "Pēc pārciestās operācijas, aktīvi trenēties nesanāca, tieši tādēļ esmu ļoti priecīgs par uzrādīto rezultātu," atklāja J.Paipals un pauda atzinīgus vārdus par lieliski sagatavoto trasi.

 

"Alūksne man ir īpaši mīļa vieta, jo tepat Gulbenei blakus vien ir. Šeit braucu arī trenēties," norādīja sportists.

 

J.Paipals arī aicināja jauniešiem vairāk pievērsties sportiskām aktivitātēm, jo jauno sportistu ar labiem rezultātiem ir pavisam maz.

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

To Eleonorai

Tu esi lielākā vaukščētāja!!!!! Laikam jau pati neko nēsi sasniegusi un tāpēc ir tāds ruktums tevī!!!!

pirms 10 gadiem, 2011.02.28 09:33

Eleonora

nabaga Paipals...operācija šoreiz pie vainas...aizmirsi so faktu pieminet Norvegijaa,tad butu vairak tevis zelotaju..kas bus nakamreiz? ar kreiso kaju busi izkaapis no trmavaja?

pirms 10 gadiem, 2011.02.28 09:03

Sports