Tautas slēpojumā „Balkanu apļi" gulbeniešiem - labi rezultāti

6.februārī Rekavā vienpadsmito reizi norisinājās tautas slēpojums „Balkanu apļi", kur sportisti varēja pārbaudīt savus spēkus attiecīgi 3 - 15 kilometri garās distancēs, atkarībā no vecuma grupas. Sacensībās piedalījās arī Gulbenes novada slēpotāji.

Jaunākās grupas meitenēm S 10 grupai bija jāslēpo viens aplis - 3 kilometri. Lejasciemiete Ērika Jermacāne ieguva otro vietu.

V 14 grupas zēniem 6 kilometru slēpojumā bronzas godalgu - trešo vietu - izcīnīja Uldis Ķiploks. S 18 grupas jaunietēm otrajā vietā - Laura Igaviņa, tikai dažas sekundes aiz viņas - Gundega Sebre ar trešo vietu.

6 kilometrus arī veica S 40 grupas dalībnieces. Par uzvarētāju šajā grupā kļuva Lāsma Gabdulļina, bet otro vietu ieguva Sandra Volodina.

V 60 grupas kungiem par pirmās vietas ieguvēju kļuva Jānis Supe.

Sievietes sacentās 3 apļu jeb 9 kilometru distancē, par sacensību absolūto uzvarētāju kļuva Dace Anča, otro vietu izcīnīja Vita Duļbinska. V 16 grupā par čempionu kļuva Andris Beķeris.

12 kilometru distanci veica V 18 grupas jaunieši. Šajā distancē uzvarēja Ilmārs Šumskis, savukārt, V 50 grupā pirmā vieta - Antim Zundam, kurš bija arī sacensību absolūtais līderis četros apļos.

Vīriešiem bija jāveic 5 apļi - 15 kilometri. Šajā grupā trešo vietu ieguva Mārtiņš Indāns.