Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Tautas stipriniekā” mūsu novadu pārstāv seši spēcīgi puiši 6

Par spīti nepatīkamajiem laika apstākļiem pagājušajā sestdienā pie Gulbenes kultūras centra pulcējās spēcīgi puiši gan no mūsu novada, gan arī no citiem novadiem, lai startētu sacensībās "Tautas stiprinieks 2012".

Sacensībās kopumā startēja 12 atlēti. Gulbenes novadu pārstāvēja seši puiši - Toms Mezītis ("Gulbenes K.S.P."), Alvis Makejevs (Jaungulbene), Linards Rācenis (Jaungulbene), Didzis Dzērve (Gulbene), Roberts Bašķers ("Gulbenes K.S.P.") un Ainis Ceriņš (Jaungulbene) - un seši atlēti bija ieradušies gan no Rīgas, gan Ludzas, gan arī Smiltenes.  

Dalībniekiem sacensību laikā bija jāizpilda pieci vingrinājumi - auto vilkšana; groda nešana; hanteles, Apolona ass un baļķa celšana; stafete un akmens celšana. Sacensības vadīja un arī tiesāja mūsu spēkavīrs Andris Leišavnieks. Sacensībās nedrīkstēja piedalīties sportisti, kas piedalījušies Latvijas amatieru, elites spēkavīru čempionātos.

 

Sacensību kopvērtējumā, saskaitot visos vingrinājumos iegūtos punktus un izcīnītās vietas, 1.vietu izcīnīja Aleksandrs Aleksejevs no Ludzas, 2.vietu izcīnīja gulbenietis T.Mezītis un 3.vietā ierindojās Kaspars Sniedze no Rīgas. Jāpiebilst, ka 4.vietu ieņēma jaungulbenietis A.Makejevs, kurš bija izcīnījis tikpat daudz punktus kā 3.vietas ieguvējs, taču pie vienāda punktu skaita tiek skatīts, kuram sportistam ir izcīnītas augstākas vietas atsevišķos vingrinājumos un labāks rezultāts šoreiz bija rīdziniekam. 5.vietu izcīnīja Oskars Opalais no Rīgas un olimpisko sešinieku noslēdza Jānis Palms no Smiltenes.

 

Skatītāji šajā reizē nevēlējās izmēģināt spēkus kādā no vingrinājumiem, toties kā pārsteigums visiem bija sportistes Ieviņas Liģeres no Madonas starts. Viņa gan nepiedalījās sacensībās, toties puišiem un visiem klātesošajiem nodemonstrēja, ka spēcīgi var būt ne tikai puiši, bet arī meitenes un arī meitenes spēj pacelt smagumus.

 

"Varbūt sacensībām šoreiz nedaudz patraucēja lietus un, iespējams, arī tas, ka šajā dienā notika vēl dažādi citi pasākumi, taču skatītāji bija un arī juta līdzi sportistiem. Runājot par sportistiem, salīdzinot ar pagājušo gadu, man šķita, ka puiši bija pat nedaudz spēcīgāki. Protams, kādam vingrinājumus izdevās paveikt labāk, citam nedaudz sliktāk, bet visi centās un cīņas bija diezgan spraigas un interesantas," saka A.Leišavnieks. "Šīs sacensības galvenokārt tika organizētas, lai puišiem radītu iespēju startēt šādās sacensībās un izjust sacensību garu. Sportisti, kas bija ieradušies no Rīgas, piemēram, nākamgad plāno startēt amatieru spēkavīru sacensībās."

 

Sacensības organizēja sporta klubs "Gulbenes K.S.P.". Organizatori pateicas par atbalstu sacensību organizēšanā un norisē Gulbenes pilsētas pārvaldei, Gulbenes kultūras centram, Gulbenes sporta centram, SIA "RCI Gulbene", SIA "KOPA", SIA "Monsterfood LV", SIA "Gigants LV".

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Skaistule

es milu Tomu Meziti! vins ir seksigakais virietis Gulbene

pirms 7 gadiem, 2012.09.14 16:59

SKATĪTĀJ,tu esi tāds pats bezsmadzeņu radījums kā tavi elki.

pirms 7 gadiem, 2012.09.07 10:18

skatiitajs

Kadam skauģim jau atkal siekala tek.....:-)))))

pirms 7 gadiem, 2012.09.07 06:06

Viens otrs ir labi satrenējies naktīs uz ielas piekaujot cilvēkus...

pirms 7 gadiem, 2012.09.06 09:23

xxl

Feinas sacensības... Malači! Sveicu uzvarētājus!!!!

pirms 7 gadiem, 2012.09.05 22:41

patiik

Gulbenes puisi malači! Sevi parādīja no labās puses! Toms, lai veicas!

pirms 7 gadiem, 2012.09.05 21:07

Sports