Telpu futbols: aizvada divas spēles

Latvijas ZA reģiona 2.līgas telpu futbola čempionātā divas spēles aizvadīja FB Gulbene komanda. Pirmajā spēlē pretī nāca čempionāta līderi no Madonas, kuri spēlē arī Latvijas pirmajā līgā.

Pirmajā puslaikā pretinieki izmantoja mūsējo kļūdas un nonācām zaudētājos ar 0:3.

Otrā puslaika sākumā Mareks Kozlovskis vienus vārtus atguva un spēle pavērsās mums par labu. Tomēr nepratām izmantot daudzos vārtu gūšanas momentus. Sekoja vairākas kļūdas aizsardzībā un galarezultātā graujošs zaudējums ar 1:8.

Otrā spēle bija ar Līvānu futbolistiem. Un atkal tas pats – vairākas kļūdas, un viesi nonāca vadībā ar 3:0. M.Kozlovskis samazināja vārtu starpību, bet arī viesi vēlreiz bija precīzi, un pirmais puslaiks noslēdzās ar 1:4.

Uz otro puslaiku mūsējie iznāca ar pārliecību uz rezultāta izmaiņu. Rezultātu samazināja M.Kozlovskis, bet Armands Vaičulis panāca 3:4. Armands vēlreiz bija precīzs un jau - 4:4. Viesi paņēma minūtes pārtraukumu. Tas nelīdzēja, jo rezultāts kļuva 5:4. Spēlēt atlika pāris minutes. Nevietā nopelnīts pārkāpums un viesi izlīdzināja rezultātu – 5:5. Tomēr pēdējās sekundēs Krists Sveķis ar izcili precīzu sitienu panāca 6:5, un spēle noslēdzās ar pirmo uzvaru.

Šajā spēlē komandas vidējais vecums bija 19,5 gadi. Citā spēlē Ludza – Lubāna - 13:2. Čempionātā atlikušas 4 spēles. Pa divām reizēm savā starpā sacentīsies Lubāna un Gulbene, kā arī Madona un Zellis. Pirmā spēle Zellis – Madona Stāķos 15.martā pulksten 19.30.