Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Telpu futbols: aizvada Gulbenes novada čempionāta kārtējās spēles

Gulbenes novada telpu futbola čempionātā aizvadītas kārtējās spēles.

Lūk, to rezultāti:

 

Stāmeriena - Beļava 9:0 (Oļegs Kodaļevs 3, Valentīns Surovs 2, Jānis Pušpurs 2, Dainis Tašiņš, Artis Timenieks),

 

Stradi - Lejasciems 4:0 (Igors Ļeonovičs 3, Jānis Zuitiņš),

 

Veterāni Plus - Litene 3:2 (Igors Ņekrasovs 2, Emīls Grāvlejs - Edgars Keišs 2),

 

Stāmeriena - Lejasciems 5:0 (Renārs Šķenders 3, Dainis Nalivaiko, O.Kodaļevs ),

 

Veterāni Plus - Beļava 4:0 (E.Grāvlejs 2, Andis Maks, I.Ņekrasovs),

 

Stāmeriena - Stradi 7:1 (R.Šķenders 4, Jānis Surovs, O.Kodaļevs, A.Timenieks - I.Ļeonovičs),

 

Veterāni Plus - Lejasciems 5:0 (E.Grāvlejs 3, I.Ņekrasovs, Uldis Romanovs),

 

Stradi - Beļava 4:0 (I.Ļeonovičs 2, Vadims Mikovs, Juris Karamiševs),

 

Litene - Lejasciems 7:0 (Jānis Keišs 3, E.Keišs 2, Kristaps Kokarevičs, Pēteris Priedītis).

 

Noslēguma spēles un apbalvošana 2.aprīlī.

 

Turnīra tabula pēc 26.marta

 

1. Veterāni Plus ................................................16     14     2     0     56:9     44

 

2. Stāmeriena ...................................................14     12     1     1     81:14    37

 

3. Zellis/Tirza .....................................................14     12     1     1     64:10    37

 

4. Stradi ............................................................16      8      1      7    35:36    25

 

5. Litene ............................................................14      8      0     6     40:26    24

 

6. Gulbene 96' ..................................................15      6      1      8     32:41    19

 

7. Lejasciems ....................................................14      4      1      9     15:43    13

 

8. Beļava ...........................................................16      2      3     11     9:46     9

 

9. BFA Gulbene .................................................16     2      0      14    23:52    6

 

10. Līgo .............................................................15      1     2      12     16:80    5

Labākie vārtu guvēji

Oļegs Kodaļevs (Stāmeriena) .........................25,

 

Emīls Grāvlejs (Veterāni Plus) ........................20,

 

Jānis Keišs (Litene) ........................................18,

 

Edgars Keišs (Litene) .....................................13,

 

Renārs Šķenders (Stāmeriena) ......................13,

 

Igors Ņekrasovs (Veterāni Plus) ......................13,

 

Aleksandrs Sarkans (BFA Gulbene) ................12,

 

Igors Ļeonovičs (Stradi) ...................................11,

 

Jānis Lapss (Stāmeriena) .................................9,

 

Aleksandrs Lustiks (Līgo)................................. 9, 

 

Valērijs Sircovs 9, Radions Slusarenko..8, Raitis Šolins 7, Armands Seņka 7 (visi Zellis/Tirza),

 

Haralds Pelēcis (Lejasciems) .............................7,

 

Aleksandrs Mordunovs (BFA Gulbene).............. 7.

Pievieno komentāru

Sports