Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Telpu futbols: aizvada spēles trijās vecuma grupās

Aizvadītas kārtējās spēles Latvijas jaunatnes telpu futbola čempionātā trijās vecuma grupās.

Balvos sacentās U-8 grupas zēni.

Spēļu rezultāti:

Balvi II –Jēkabpils 0:5,

Madona – Lubāna 5:1,

Gulbene I – Gulbene II 6:0,

Balvi I – Balvi II 9:0,

Jēkabpils – Madona 0:3,

Lubāna – Gulbene I 0:10,

Balvi I – Madona  3:0,

Gulbene I – Jēkabpils 4:0,

Gulbene II – Lubāna 0:1,

Balvi II – Madona 0:6,

Balvi I – Gulbene I 1:3,

Jēkabpils – Gulbene II 1:0,

Lubāna – Balvi II 5:0,

Gulbene II – Balvi I 0:5.

Nākamās spēles notiks 12.februārī Stāķos.

                                        Turnīra tabula U-8 grupā

              

Komanda (S U N Z V P)

1.FB Gulbene/BJSS I  .............. 4 4 0 0 26:1 12

2.Balvu SC I   ...........................4 3 0 1 18:3 9

3.Madonas BJSS   ...................4 3 0 1 14:4 9

4.Jēkabpils BJSS   ...................4 2 0 2 6:7 6

5.Lubāna/FB   ..........................4 2 0 2 7:15 6

6.FB Gulbene/BJSS II  ............ 4 0 0 4 0:13 0

7.Balvu SC II   .........................4 0 0 4 0:25 0

Savukārt Madonā sacentās U-10 grupas komandas.

Spēļu rezultāti:

Varakļāni – Gulbene I 2:3,

Gulbene II – Madona 0:10,

Balvi II – Rēzekne 0:5,

Balvi I – Alūksne 6:0,

Rēzekne – Gulbene I 2:5,

Varakļāni – Gulbene II 5:0,

Balvi I – Balvi II 2:0,

Alūksne – Madona 0:5,

Gulbene II – Rēzekne 0:3,

Gulbene I – Balvi I 3:0,

Varakļāni – Madona 0:4,

Balvi II – Alūksne 2:4,

Balvi I – Gulbene II 2:1,

Balvi II – Gulbene I 0:10.

Nākamās spēles notiks 26.februārī Balvos.

                                              Turnīra tabula U-10 grupā

Komanda (S U N Z V P)

1.FB Gulbene/BJSS I   .......................7 7 0 0 40:5 21

2.Balvu SC I   ....................................7 6 0 1 14:4 18

3.Madonas BJSS   ............................7 5 0 2 34:8 15

4.TFK Rēzekne   ...............................7 4 0 3 20:13 12

5.Varakļāni/MBJSS   .........................7 3 0 4 16:12 9

6.Alūksnes BJSS   ...........................7 2 0 5 12:30 6

7.FB Gulbene/BJSS II   .....................7 1 0 6 9:31 3

8.Balvu SC II   ..................................7 0 0 7 2:44 0


Spēļu rezultāti U-11 grupā, kuras komandas spēlēja Stāķos:

Gulbene I – Viļāni 6:1,

Gulbene II – Ludza 6:0,

Madona – Lubāna 1:0,

Viļāni – Gulbene II 2:0,

Balvi – Gulbene I 0:5,

Ludza – Madona 0:5,

Gulbene II – Balvi 0:2,

Madona – Viļāni 1:5,

Lubāna – Ludza 3:0,

Balvi – Madona 1:4,

Viļāni – Lubāna 1:1,

Gulbene I – Gulbene II 10:1.

Nākamās spēles notiks 24.februārī Ludzā.

                                                   Turnīra tabula U-11 grupā

Komanda (S U N Z V P)

1.FB Gulbene/BJSS I   ...................6 6 0 0 52:4 18

2.Viļānu SS   ................................6 4 1 1 14:9 13

3.Madonas BJSS   ........................6 4 0 2 17:13 12

4.Lubāna/FB   ..............................6 3 1 2 9:19 10

5.Balvu SC   ................................6 1 0 5 4:14 3

6.FB Gulbene/BJSS II   ................6 1 0 5 12:21 3

7.Ludzas NSS   ...........................6 1 0 5 1:30 3

Pievieno komentāru

Sports