Telpu futbols: Balvos notiek reģiona komandu pārstāvju sanāksme

Jaunai telpu futbola sezonai tuvojas Latvijas ZA reģiona čempionāts. Balvos vairāk nekā piecas stundas notika komandu pārstāvju sanāksme, kurā apstiprināja nolikumu, saskaņoja spēļu kalendāru un noteica spēļu vietas.

Veterānu čempionātā pieteikušās septiņas komandas, to vidū arī Gulbenes futbola seniori. Galīgais komandu sastāvs būs zināms nākamās nedēļas laikā, bet  spēles paredzēts sākt 12.novembrī Ludzā. Veterāniem viens sabraukums janvārī plānots arī Stāķu sporta namā.

Savukārt vīru čempionātā pieteikušās sešas komandas, arī Zellis (Gulbene). Šajā grupā spēles pie mums nenotiks.

Jaunatnes telpu futbols plānots 10 vecuma grupās. Piedalīsies arī Gulbenes BJSS un FB "Gulbene 2005" komandas. Šajā sezonā jaunatnes komandu skaits ir sarucis. Vai kāds no sabraukumiem notiks arī pie mums, vēl tiks precizēts.

Paralēli tika apspriestas daudzas aktualitātes par spēļu organizāciju, kalendāra veidošanu, sacensību vietu atbilstību un tiesnešu darba kvalitāti. Liela vērība tika veltīta ZA reģiona jaunatnes izlašu darbam.

Ar U-15 komandu turpina strādāt Kārsavas treneris Mihails Oļipovs, U-14 komandu lieliski vada madonietis Jānis Rukmanis, bet U-13 izlases trenera pienākumi ir uzticēti mūsu jaunatnes trenerim Dainim Tašiņam.

Izlašu darbs norit bāzes klubu/sporta skolu sasaitē ar ZA reģionu. Šīs komandas spēlē Latvijas čempionātā, piedalās LFF rīkotajos turnīros un apmeklē arī jauniešu sacensības ārvalstīs.

Pievieno komentāru

Sports