Telpu futbols: FB "Gulbene" zaudē Balvu komandai

Latvijas ZA reģiona 2.līgas telpu futbola čempionātā FB "Gulbene" komanda Stāķu sporta namā sacentās ar Bvu SC futbolistiem.

Balvenieši ir pārliecinoši līderi, bet gulbenieši cīnās par trešo vietu. Lai arī mūsu komandā iztrūka vairāki pamatsastāva futbolisti, noskaņojums bija labs.

Spēle sākās ar abu komondu aktīviem uzbrukumiem. Jau sestajā minūtē veiklāks pie viesu vārtiem bija Renārs Šķenders un  - 1:0. Arī turpinājumā pārsvars bija gulbeniešu pusē. Negadījums notika 14.minūtē. Mūsu vārtsargs Dzintars Peksts glāba komandu no droša vārtu zaudējuma, bet nospēlēja ar roku ārpus soda laukuma. Rezultātā - noraidījums un spēle mazākumā. Vārtos stājās Ričards Stepanovs, jo komandas otrs vārtsargs darba apstākļu dēļ nevarēja spēlēt. Pretinieki ar izcili precīzu sitienu panāca 1:1. Sekoja divas kļūdas aizsardzībā un jau  - 1:3. Ņēmām tehnisko pārtraukumu un tas līdzēja. Daniels Lazdiņš panāca 2:3, bet līdz ar pirmā puslaika noslēgumu viņš palīdzināja rezultātu – 3:3.

Spēles otrā daļa mums izvērtās gaužām neveiksmīga. Netika izmantoti vairākas lieliskas vārtu gūšanas, bet pretinieki izmantoja pāris kļūdas mūsu aizsardzībā un jau - 3:5. Vārtos labi darbojās R.Stepanovs, vairākas reizes glābjot komandu. Spēles izskaņā R.Šķenders guva vārtus un - 4:5. Panākt neizšķirtu pietrūka laika…

Par labāko mūsu komandā atzina D.Lazdiņu. Komandā spēlēja arī Emīls Poļaks, Deniss Ciunelis, Armands Vaičulis, Riatis Šolins, Juris Mauriņš un Mareks Kozlovskis.

Citu spēļu rezultāti:

Balvu SC – Madonas BJSS 11:1,

Jēkabpils/Līvāni – Ludzas NSS/Latgols 7:4,

Madonas BJSS – Jēkabpils/Līvāni 6:6(!).

Nākamā spēle FB Gulbene komandai Stāķu sporta namā 1.februārī pulksten 17.00 ar Madonas BJSS.