Telpu futbols: jauniešiem Ludzā - sudrabs 2

Latvijas jaunatnes līgas ZA reģiona telpu futbola čempionāts „B" grupas jauniešiem notika Ludzā. FB "Gulbene 2005" tika pārstāvētas ar divām komandām, kurs vadīja treneris Aivars Blauvs.

Otrā komanda ar 0:3 piekāpās FK "Balvu Vilki" un ar 0:2 zaudēja Ludzas novada sporta skolai. Spēlē par 5.vietu gulbeniešu otrā komanda ar 1:2 atzina Alūksnes BJSS pārākumu. Vārtus guva Lauris Avotiņš. Vēl komandā spēlēja Edgars Prāmnieks, Eduards Mihailovs, Endijs Tīrums, Kirils Stepanovs un Andris Suntažs. Komandas labākā spēlētāja balvu saņēma E.Tīrums.  

Pirmā komanda apakšgrupu spēlēs ar vienādu 5:0 uzvarēja Alūksnes BJSS un Varakļāni/MBJSS.

 

Pusfinālā ar Ludzas NSS fiksēts neizšķirts 2:2. Gulbenieši bija pārāki 6m soda sitienos ar 4:2 un iekļuva finālā. Tur pretī nāca balvenieši. Sākumā mūsējie nonāca zaudētājos ar 0:1, tad panāca neizšķirtu 1:1. Spēles pēdējās minūtēs divas rupjas kļūdas aizsardzībā un zaudējums ar 1:3. Rezultātā - otrā vieta un sudraba medaļas.

 

Piecus vārtus komandai guva Mareks Kozlovskis, četrus Zintis Milaknis, pa diviem Lauris Vanders un Jānis Plāte. Vēl komandā spēlēja Gatis Andrejevs, Valters Svetlovs un Rūdolfs Pētersons. Komandas labākā spēlētāja balvu saņēma M.Kozlovskis.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Sports