Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Telpu futbols: kārtējās jauno futbolistu spēles

Latvijas ZA reģionā aizvadītas kārtējās spēles jaunatnes telpu futbola čempionātā piecās vecuma grupās.

Balvos sacentās U-7 grupas komandas.

Spēļu rezultāti:

Balvi I – Balvi II 4:0,

Jēkabpils – Gulbene 2:1,

Gulbene – Balvi I 0:2,

Balvi II – Jēkabpils 0:1,

Gulbene – Balvi II 5:0,

Balvi I – Jēkabpils 4:1.

Nākamās spēles 19.martā Stāķos.

Turnīra tabula U-7 grupā

Komanda (S U N Z V P)

1.Balvu SC I  ......................... 3 3 0 0 10:1 9

2.Jēkabpils BJSS   .................3 2 0 1 4:5 6

3.FB Gulbene/GFA   .............. 3 1 0 2 6:4 3

4.Balvu SC II   ........................3 0 0 3 0:10 0


Gulbenes novada Stāķu sporta namā spēlēja U-8 grupas komandas.

Spēļu rezultāti:

Madona – Gulbene I 1:5,

Balvi II – Gulbene II 0:3,

Balvi I – Lubāna 4:0,

Gulbene II – Madona 1:4,

Gulbene I – Balvi II 6:0,

Jēkabpils – Balvi I 0:1,

Madona – Lubāna 1:1,

Gulbene I - Gulbene II 7:0,

Balvi II – Jēkabpils 0:1,

Lubāna - Jēkabpils 0:1,

Balvi I – Balvi II 4:0,

Lubāna – Gulbene I 0:5,

Jēkabpils – Madona 0:1,

Gulbene II – Balvi I 0:4.

Nākamās spēles 24.martā Madonā.

Turnīra tabula U-8 grupā

Komanda (S U N Z V P)

1.FB Gulbene/ BJSS I  ..................... 8 8 0 0 49:1 24

2.Balvu SC I   ...................................8 7 0 1 31:3 21

3.Madonas BJSS   ...........................8 5 1 2 21:11 16

4.Jēkabpils BJSS   .......................... 8 4 0 4 8:9 12

5.Lubāna/FB   ................................. 8 2 1 5 8:26 7

6.FB Gulbene/ BJSS II   ...................8 1 0 7 4:28 3

7.Balvu SC II   ................................. 8 0 0 8 0:69 0


Balvos spēlēja arī U-10 grupa.

Spēļu rezultāti:

Balvi I - Balvi II 4:0,

Varakļāni - Gulbene I 1:4,

Rēzekne - Gulbene I 4:3,

Balvi II - Alūksne 0:3,

Gulbene I - Balvi I 4:0,

Balvi II - Gulbene I 0:6,

Balvi II – Rēzekne 1:4,

Balvi I - Alūksne 6:1,

Varakļāni - Madona 3:3,

Varakļāni – Rēzekne 4:5,

Alūksne - Madona 3:7.

Nākamās spēles Gulbenes novada Stāķu sporta namā 3.martā.

Turnīra tabula U-10 grupā


Komanda (S U N Z V P)

1.FB Gulbene/BJSS I   .......................11 10 0 1 56:9 30

2.Balvu SC I   ....................................11 9 0 2 24:9 27

3.TFK Rēzekne   ................................11 8 0 3 33:21 24

4.Madonas BJSS   .............................10 7 1 2 44:14 22

5.Varakļāni/BJSS   ..............................11 4 1 6 23:23 13

6.Alūksnes BJSS   ..............................10 3 0 7 19:43 9

7.FB Gulbene/BJSS II   ........................11 1 0 10 9:31 3

8.Balvu SC II   ......................................11 0 0 11 3:61 0

Ludzā notika U-11 grupas komandu sacensības.

Spēļu rezultāti:

Madona – Lubāna 6:2,

Madona – Viļāni 9:1,

Lubāna – Ludza 3:2,

Viļāni – Lubāna 1:3,

Ludza – Madona 1:3.

Nākamās spēles notiks 13.martā Balvos.


Turnīra tabula U-11 grupā


Komanda

S

U

N

Z

V

P

1.FB Gulbene/BJSS I

 

7

7

0

0

52:4

21

2.Madonas BJSS

 

9

7

0

2

35:17

21

3.Lubāna/FB

 

9

5

1

3

11:28

16

4.Viļānu SS/Dekšāres

 

9

5

1

3

16:21

16

5.Ludzas NSS

 

9

2

0

7

4:36

6

6.Balvu SC

 

7

2

0

5

4:14

6

7.FB Gulbene/BJSS II

 

10

1

0

9

12:21

3


Stāķos spēlēja U-12 grupa.

Spēļu rezultāti:

Cesvaine – Balvi 1:3,

Gulbene – Preiļi 8:0,

Madona – Viļāni 6:0,

Preiļi - Lubāna 5:1,

Viļāni - Gulbene 4:3,

Cesvaine - Madona 0:8,
Rēzekne - Balvi 4:0,

Cesvaine – Gulbene 2:5,

Rēzekne - Madona 1:0,

Viļāni -Lubāna 2:2,

Preiļi-Balvi 0:4,

Rēzekne-Gulbene 2:0,

Balvi–Madona 1:4,

Lubāna–Cesvaine 4:0.

Nākamās spēles 11.martā Preiļos.


Turnīra tabula U-12 grupā

Komanda (S U N Z V P)

1.Madonas BJSS   ..........................10 9 0 1 45:4 27

2.Rēzeknes nov. BJSS   ..................10 8 1 1 28:8 25

3.Viļānu SS/Dekšāres   .....................9 5 2 2 23:18 17

4.Balvu SC   ...................................10 5 0 5 17:18 15

5.Preiļu BJSS   .................................9 4 1 4 17:22 13

6.FB Gulbene/ BJSS   ......................10 4 0 6 29:9 12

7.Lubāna/FB   ..................................10 3 1 6 11:37 10

8.Cesvaine/Donbasko   .....................10 2 1 7 10:30 7

9.Ludzas NSS   .................................8 0 0 8 1:31 0

                                

Pievieno komentāru

Sports