Telpu futbols: komanda „Zellis" tiek pie zelta medaļām 8

Gulbenes futbola komanda „Zellis" lieliski noslēdza Balvu novada atklāto telpu futbola čempionātu. Finālā izcīnīta pirmā vieta un zelta medaļas.

Komandas vadītājs Atis Klesmanis stāstīja, ka šis čempionāts tika rīkots pēc sarežģītas un dīvainas sistēmas. Tā rezultātā, piemēram, Alūksnes KS komanda no turnīra pastarīšiem iekļuva finālā un izcīnīja sudraba godalgas.

 

Pavisam piedalījās 10 komandas. Gulbenieši priekšsacīkstēs izcīnīja pirmo vietu, bet otro etapu pabeidza otrie. Finālā pirmā spēle bija ar rīkotāju komandu „Austrumi 2010". Rezultātā 2:2, bet soda sitienus labāk izpildīja „Zellis"(4:3) un turpināja cīņu.

 

Turpinājumā ar 6:3 uzvarēta Viļaka un ar 1:0 „Balvu Vilki".

 

Galvenajā finālā pretī nāca jau pieminētie Alūksnes KS futbolisti. Spēle noslēdzās 1:1 un atkal soda sitienos labāki bija gulbenieši - zelts rokā.

 

Komandā spēlēja Radions Slusarenko, Sergejs Kauliņš, Valērijs Sircovs, Dmitrijs Smagars, Aleksejs Ļvovs, Edijs Aleksāns, Raitis Šolins, Armands Seņka, Ingars Andževs, Andrejs Ļevčugovs, Jānis Raģelis, Andis Zaķis un Atis Klesmanis.

 

Tieši Ati rīkotāji atzina par labāko spēlētāju, jo finālā viņš spēlēja gan aizsardzībā, gan vārtos soda sitienu laikā.

 

„Zellis" aizvadījis 15 spēles - 7 uzvaras, 6 neizšķirti un 2 zaudējumi. Rezultatīvākais komandā bija R.Šolins ar 14 gūtiem vārtiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Sports