Telpu futbols: sacenšas skolu jaunatnes komandas

Aizvadītas kārtējās spēles Latvijas ZA reģiona jaunatnes telpu futbola čempionātā. Ludzā sacentās U-16 grupas komandas.


Spēļu rezultāti:


Ludza I – Ludza II 5:0,


Rēzekne – Viļāni 6:1,


Rēzekne – Alūksne 3:2,


Balvi – Ludza I 6:2,


Ludza II – Varakļāni 0:10,


Viļāni – Ludza I 1:2,


Varakļāni – Balvi 4:3,


Rēzekne – Ludza II 5:0,


Viļāni – Alūksne 3:1,


Ludza I – Varakļāni 2:5,


Balvi – Rēzekne   1:7.


Nākamās spēles 26.janvārī Balvos.


U-16 grupas tabula

Komanda

S

U

N

Z

V

P

1. TFK Rēzekne

 

4

4

0

0

21:4

12

2.Varakļāni/MBJSS

 

3

3

0

0

19:5

9

3. Ludzas NSS I

 

4

2

0

2

11:12

6

4. Balvu Sporta centrs

 

3

1

0

2

10:13

3

5. Viļānu SS/Dekšāres

 

3

1

0

2

5:9

3

6. Alūksnes BJSS

 

2

0

0

2

3:6

0

7. Ludzas NSS II

 

3

0

0

3

0:20

0


Savukārt U-12 grupā notikuši divi sabraukumi – Balvos un Madonā.

Spēļu rezultāti:

Balvi I – Balvi II 3:0,

Gulbene – Madona 6:0,

Ludza – Lubāna 3:4,

Viļāni – Balvi I 1:2,

Balvi II – Gulbene 0:12,

Madona – Ludza 3:1,

Gulbene – Viļāni 5:1,

Ludza – Balvi II 2:1,

Lubāna – Madona 2:1,

Balvi – Gulbene 1:4,

Viļāni – Ludza 0:2,

Balvi II – Lubāna 0:6,

Ludza – Balvi I 0:3,

Lubāna – Viļāni 6:2,

Madona – Balvi II 11:0,

Viļāni – Gulbene 1:6,

Balvi I – Lubāna 2:2,

Viļāni – Madona 2:3,

Lubāna – Gulbene 0:9,

Madona – Balvi I 0:0,

Balvi II- Viļāni 0:1,

Madona – Gulbene 1:4,

Balvi II – Balvi I 0:4,

Lubāna – Ludza 4:0,

Balvi I – Viļāni 2:0,

Gulbene – Balvi II 6:0,

Ludza – Madona 0:1,

Ludza – Gulbene 1:3.

Nākamās spēles 18.februārī Stāķos.

U-12 grupas tabula 

Komanda

S

U

N

Z

V

P

1.FB Gulbene/BJSS

 

9

9

0

0

55:5

27

2. Balvu Sporta centrs I

 

8

5

2

1

17:7

17

3. Lubāna/MBJSS

 

7

5

1

1

24:17

16

4. Madonas BJSS

 

8

4

1

3

20:15

13

5. Ludzas NSS/KS Kuorsava

 

8

2

0

6

9:19

6

6. Viļānu SS/Dekšāres

 

8

1

0

7

9:26

3

7. Balvu Sporta centrs II

 

8

0

0

8

1:45

0


U-14 grupā aizvadītas spēles Ludzā un Madonā.


Rezultāti:


Rēzekne – Ludza II  11:0,


Viļāni – Madona 3:1,


Preiļi II – Alūksne 3:1,


Balvi – Preiļi I 2:0


Preiļi II – Lubāna 3:2,


Ludza II – Alūksne 0:2,


Ludza I – Viļāni 1:4,


Rēzekne – Balvi 1:4,


Preiļi I – Lubāna 6:2,


Ludza I – Alūksne 1:2,


Malta – Lubāna 2:0,


Ludza II – Madona 0:7,


Balvi – Malta 0:3,


Preiļi II – Madona 0:8,


Gulbene – Rēzekne 3:5,


Ludza I – Malta 2:3,


Viļāni – Preiļi II 2:0,


Malta – Gulbene 3:2,


Preiļi II – Balvi 2:6,


Malta – Preiļi I 2:1,


Ludza I – Madona 0:6,


Preiļi I – Alūksne 3:2,


Ludza I – Gulbene 2:2,


Balvi – Ludza II 10:2,


Lubāna – Viļāni 1:7,


Rēzekne – Lubāna 5:1,


Ludza II – Gulbene 2:3,


Alūksne – Rēzekne 0:9.


U-14 grupas tabula


Komanda

S

U

N

Z

V

P

1.Viļānu SS/Dekšāres

 

8

8

0

0

39:9

24

2. FK Saules puikas

 

9

8

0

1

35:12

24

3. Balvu SC

 

9

7

1

1

37:11

22

4. Madonas BJSS

 

8

6

0

2

42:12

18

5. TFK Rēzekne/EV Holding

 

9

6

0

3

43:16

18

6. Ludzas NSS

 

9

3

1

5

20:19

10

7. Alūksnes BJSS

 

9

3

1

5

13:29

10

8. FB Gulbene

 

8

2

3

3

24:23

9

9. Preiļu BJSS I

 

8

3

0

5

13:25

9

10. Preiļu BJSS II

 

9

3

0

6

15:35

9

11. Lubāna/MBJSS

 

9

0

0

9

11:48

0

12. Ludzas NSS/Rēzeknes BJSS

 

9

0

0

9

5:52

0



Divi sabraukumi Stāķos notikušu U-18 grupā. Spēļu rezultāti:


Gulbene I – Gulbene II 4:3,


Alūksne – Viļaka 2:5,


Ludza I – Ludza II 11:1,


Alūksne – Gulbene I 3:6,


Gulbene II – Ludza I 0:10,


Viļaka – Ludza II 5:3,


Ludza I – Alūksne 12:1,


Ludza II – Gulbene II 1:3,


Gulbene I – Viļaka 3:1,


Viļaka – Gulbene II 1:2,


Gulbene I – Ludza I 1:3,


Alūksne – Ludza II 2:2,


Ludza I – Viļaka 9:4,


Gulbene II – Alūksne 0:8,


Ludza II – Gulbene I 1:3.


Nākamās spēles 10.februārī Ludzā.



U-18 grupas tabula

Komanda

S

U

N

Z

V

P

1. Ludzas NSS I

 

5

5

0

0

45:7

15

2. FB Gulbene I

 

5

4

0

1

17:11

12

3. FB Gulbene II

 

5

2

0

3

8:24

6

4. Viļaka

 

5

2

0

3

16:19

6

5. Alūksnes BJSS

 

5

1

1

3

16:25

4

6. Ludzas NSS II

 

5

0

1

4

8:24

1



Varakļānos aizvadītas spēles U-11 grupā. Rezultāti:.


Viļaka – Varakļāni II 0:2,


Ludza – Gulbene 1:8,


Rēzekne – Viļaka 5:0,


Balvi II – Varakļāni I 0:8,


Varakļāni II – Ludza 3:1,


Rēzekne – Balvi I 0:0,


Viļaka – Gulbene 0:w,


Ludza – Balvi II 5:1,


Varakļāni I – Rēzekne 2:1,


Balvi I – Viļaka 4:0,


Gulbene – Varakļāni II 1:1,


Balvi I – Varakļāni I 2:1,


Rēzekne – Ludza 1:0,


Balvi II – Gulbene 1:8,


Varakļāni I – Varakļāni II 1:3.


Nākamās spēles Balvos 11.februāri.


U-11 grupas tabula


Komanda

S

U

N

Z

V

P

1. FB Gulbene/BJSS

 

4

3

1

0

17:3

10

2. Varakļāni/MBJSS II

 

4

3

1

0

9:3

10

3. TFK Rēzekne/Solidas-R

 

4

2

1

1

7:2

7

4. Balvu SC I

 

3

2

1

0

6:1

7

5. Varakļāni/MBJSS II

 

4

2

0

2

12:6

6

6. Ludzas NSS/SK Kuorsova

 

4

1

0

3

7:13

3

7. Viļaka

 

4

0

0

4

0:11

0

8. Balvu SC II

 

3

0

0

3

2:21

0



Pievieno komentāru

Sports