Telpu futbols: sīvas cīņas katrā spēlē

Komanda "Zellis/ Stradi" ir aizvadījusi kārtējās telpu futbola spēles Madonas atklātajā čempionātā, informē komandas kapteinis Dmitrijs Smagars.

Pirmo dienas spēli komanda aizvadīja ar turnīra līderiem - komandu "Kusa". "Nonākot zaudētājos ar 0:3, gandrīz visu otro puslaiku spēlējām bez vārtsarga. Gājām atspēlēties un divus vārtus arī atguvām, taču pietrūka laika, lai paveiktu ko vairāk. Rezultāts - 2:3," stāsta D.Smagars. Abus vārtus šajā spēlē guva Radions Slusarenko.

Otrā spēle bija pret komandu "Igauņi". Pirmajā savstarpējā spēlē "Zellis/ Stradi" šai komandai zaudēja ar 0:2. "Kontrolējām gandrīz visu spēli. Rezultāts bija 2:0, līdz kamēr negaidīts sitiens pārsteidza mūsu vārtsargu, taču puiši nepadevās, parādījām raksturu un uzvarējām ar 2:1," atklāj kapteinis. Vārtus guva R.Slusarenko un Edijs Aleksāns.

Trešā spēle bija vieglākā šajā dienā. Veterāni bija daudz lēnāki, tomēr vārtus ilgi neizdevās gūt, taču otrā puslaika otrajā pusē tomēr viņus izdevās salauzt. Tika gūta uzvara ar 3:0. Vārtus guva R.Slusarenko (2), Valērijs Sircovs (1).

Komanda pateicas par atbalstu Stradu pagasta pārvaldei un SIA "Jana - S".