Telpu futbols: spēlē ar rēzekniešiem Gulbenes komanda zaudē 7

Stāķu sporta namā otro spēli Latvijas 2.līgas ZA reģiona telpu futbola čempionātā aizvadīja Gulbenes komanda. Pretinieki – Rēzeknes BJSS/FA futbolisti.


Spēle sākās ar pretinieku uzbrukumiem, viņi vairāk kontrolēja bumbu un bija aktīvāki. Tomēr mūsu spēlētāji pamazām pārņēma iniciatīvu un 10.minūtē Renārs Šķenders atklāja rezultātu. Viesu uzbrukumus sekmīgi neitralizēja vārtsargs Dairis Liepiņš (tika atzīts par labāko spēlētāju Gulbenes sastāvā). Pēc piecām minūtēm lielisks tālšāviens padevās Ilgvaram Jezunam, un rezultāts kļuva 2:0.


Viesi, izmantojot nesaprašanos mūsu aizsardzībā, panāca 2:1. Vēl pēc laiciņa R.Šķenders uzlaboja rezultātu – 3:1. Tomēr puslaika izskaņā viesi izmantoja tiesnešu labvēlību un vairs tikai 3:2. Tad D.Liepiņš atvairīja 10m soda sitienu. Bet pārtraukumā futbolisti tomēr devās ar rezultātu 3:3.


Otrajā puslaikā atkal aktīvāki bija viesi. Mūsējie neizmantoja vairākas izcilas izdevības, bet pretinieki, atkal izmantojot kļūdu aizsardzībā, panāca 4:3. Gulbenieši spēles izskaņā zaudēja vēl vienus vārtus.


Tiesneši dalīja mūsējiem gan pārkāpumus, gan brīdinājumus (Mareks Kozlovskis, D.Liepiņš).


Spēle noslēdzās nervozā gaisotnē. Tās izskaņā D.Liepiņš atvairīja vēl 2 (!) 10m soda sitienus. Tomēr palika neizmantoti izcili vārtu gūšanas momenti, un rezultātā zaudējums ar 3:5.


Bez minētajiem futbolistiem vēl spēlēja Raitis Šolins, Daniels Lazdiņš, Einārs Zaķis, Deniss Ciunelis, Gvido Čipats, Ivars Roziņš, Armands Vaičulis, Emīls Poļaks. Komandas treneris Kaspars Usāns.


Nākamā spēle mūsu futbolistiem 2.līgā Stāķos 14.decembrī pulksten 14.00 ar Ludzas komandu, savukārt 7.decembrī no 10.00 startēs Gulbenes novada telpu futbola čempionāts.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Edijs

Sakiet lūdzu, vai otru 4 nieku varat uztaisīt konkurētspējīgāku?! Pret Rezeki izskatījās łooooooti vāji! Vai tiešām nav spēlētāju un mūsu jaunie, nu - jātrenējas pēc 5-10 gadi tad varbūt!! Paldies.

pirms gada, 2019.12.02 11:47

Pats

Tavi konkrēti ieteikumi, lūdzu! Kuri, izņemot Zelču un Stepanovu, nebija šajā spēlē?

pirms gada, 2019.12.02 12:08

Edijam

Tas jau vēl labi, ka ir tie divi četrinieki! Uz turnīra beigām paliks mazāk to, kas spēs izturēt to vīrieti bildē kurš stāv labajā pusē!

pirms gada, 2019.12.04 10:54

atbilde

Labi, ka tur nav kāds no gludi skūtiem funkcionāriem.

pirms gada, 2019.12.04 14:02

M

Liekaties mierā! Priecājaties, ka vispār ir komanda ,treneri un čaļi kas atrod laiku treniņiem un spēlēm. Un tiek nests savas pilsētas vārds nevis kādas citas.

pirms gada, 2019.12.04 15:05

Sports