Telpu futbols: U-10 grupā mūsējie - ceturtie 3

Latvijas reģionu čempionu finālā U-10 grupā Valmierā FB "Gulbene/BJSS" komanda ierindojās 4.vietā.

Gulbenieši uzvarēja Ventspils OC ar 3:1, Rēzeknes FA ar 1:0 un spēlēja neizšķirti 0:0 ar Salaspils FK Kengaros. Piekāpties nācās Rīgas SK Super Nova ar 0:1, Smiltenes BJSS ar 0:3 un Valmieras FK/BSS ar 2:3. Uzvarēja Smiltene, sekoja Valmiera un Ventspils.

Trenera Daiņa Tašiņa vadītajā komandā spēlēja Renārs Rāms, Ēriks Maurs-Boks, Deniss Ciunelis, Rinalds Kalniņš, Reinis Krēsliņš, Niks Berģis, Rainers Upenieks, Renārs Laškovs, Ralfs Trods, Kārlis Zvirgzdiņš, Mareks Ādiņš.

Labākā spēlētāja balvu saņēma R.Rāms.

Kopumā gulbenieši spēlēja trijos finālos no pieciem un divos izcīnīja medaļas, bet vienā bija ceturtie. Tas norāda uz pareizu darba plānošanu un likumsakarīgiem rezultātiem.

Nākamajā sezonā divas vecuma grupas reāli pretndē uz pirmo vietu Latvijā. Ne velti daudzus jaunos gulbeniešus ar interesi vēro Latvijas lielāko futbola akadēmiju treneri. Vēl pāris gadi intensīva darba, un Gulbenes jaunie futbolisti liks par sevi runāt!

Komentāri 3

Player

Kur tad palika bilde un raksts par U-9 puiku izcīnīto bronzu Saulkrastos??? Nav smuki parādīt U-11 bronzu,pastāstīt par U-10 ceturto vietu,bet U-9 "aizmirst",mazie puikas tomēr izcīnīja 3.vietu!

pirms 5 gadiem, 2015.03.23 16:47

atbilde

Laikraksts abu grupu trešās vietas Latvijas finālā salika vienā mazā rakstiņā. Tajā pašā laikā par četru mazu cīkstoņu startiem pusi lappuses nodrukāja.

pirms 5 gadiem, 2015.03.23 21:39