Telpu futbols: uzvara nakts turnīrā

Komanda "Zellis/ Stradi" pagājušajā sestdienā veiksmīgi startēja Degumnieku nakts čempionātā futbolā kaimiņu novadā.

Sacensībās piedalījās desmit komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās. Pirmā spēle tikai aizvadīta pulksten 20.00, bet finālspēle sākās pulksten 6.30 no rīta.

"Zellis/ Stradi" pirmo spēli aizvadīja ar komandu "Siāmas sīņi", kurus pieveica ar rezultātu 3:1. Otrajā spēlē "Zellim" pretī stājās komanda "Gazgaļa", kuri vieglā spēlē tika pieveikti ar 11:1. Trešā spēle bija par 1.vietu apakšgrupā - pretinieks bija Aizpurves komanda, kuru sīvā cīņā tomēr izdevās pieveikt ar 1:0. Ceturtā spēle apakšgrupā nenotika, jo pretinieki aizbrauca prom un viņiem tika piešķirts tehniskais zaudējums.  

Apakšgrupā "Zellis/ Stradi" bija 1.vietā. Pusfinālā viņiem pretim stājās otras apakšgrupas 2.vietas ieguvēji - Palejas komanda. Kad "Zeļļa" spēlētāji bija vadībā ar 2:0, pavisam negaidīts rikošets mainīja rezultātu - 2:1. Pretinieki paņēma minūtes pārtraukumu, pēc kura vārtsarga vietā izlaida piekto spēlētāju, taču tas viņiem augļus nenesa un uzvaru ar 5:1 izcīnīja "Zellis/ Stradi".

 

Finālā "Zeļļa" spēlētāji tikās ar Aizpurves komandu, kas pusfinālā soda sitienu sērijā uzvarēja pagājušā gada čempionus komandu "Degumnieki Juniors". Spēle ritēja ar abpusējiem sitieniem pa vārtiem. Pretinieki spēlēja no dziļas un necauršaujamas aizsardzības, kas reizēm izšāva pretuzbrukumos.

 

Pamatlaiks beidzās ar rezultātu 0:0. Abas komandas bija nogurušas, jo sporta zālē bija pavadītas jau 11stundas. Sekoja soda sitienu sērija, kurā "Zellis/ Stradi" izrādījās pārāki, kļūstot par Degumnieku nakts turnīra uzvarētājiem. Komandā "Zellis/ Stradi" un arī visā turnīrā par rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts Edijs Aleksāns (9 vārti).

 

Komanda saka paldies par atbalstu Stradu pagasta pārvaldei, kā arī SIA "JANA-S" un SIA "Ainima pluss".

Pievieno komentāru

Sports