Telpu futbols: veterāni sacenšas Balvos

Ar spēlēm Balvos turpinājās ZA reģiona veterānu telpu futbola čempionāts. Gulbenes komanda sacentās ar Ludzas un Balvu futbolistiem.

Spēlē ar Ludzas komandu “Meistars” pretinieki visu laiku bija vadībā un mūsu futbolistiem tā arī neizdevās izlīdzināt rezultātu. Noslēgumā zaudējums ar 2:4.

Vārtus guva Raitis Šolins un Renārs Šķenders.

Saspringta bija spēle arī ar FK Balvu Vilki/Īves komandu . Sacensības sākumā R.Šolins panāca 1:0. Pirmajā puslaikā abām komandām bija daudz vārtu gūšanas momentu, bet labi spēlēja abi vārtsargi.

Otrajā puslaikā balvenieši ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet nonāca vadībā ar 2:1. Neizšķirtu mums nodrošināja R.Šķenders, un spēle noslēdzās 2:2.

Komandā vēl spēlēja Dairis Liepiņš, Artis Timenieks, Aivars Blauvs, Ilvars Glāznieks, Gints Iekļavs un Aivis Grigalka.

Alūksne – Madona 10:1.

Nākamās spēles notiks 14.janvārī Stāķos, kur Gulbenes komanda sacentīsies ar Jēkabpils (pulksten 10.00), Madonas (pulksten 13.00) un Līvānu (pulksten 15.15) futbolistiem.