Tiekas draudzības spēlē 5

Balvu sporta centra stadionā pagājušajā nedēļā notika draudzības spēle starp AFK "Zellis/ Stradi" un Balvu sporta centra komandu. Tā bija lielā futbola spēle. Mūsu novada komanda šajā spēlē guva uzvaru ar 4:3.

Komandas kapteiņa asistents Valērijs Sircovs informē, ka Balvu komanda gatavojas startēt Latvijas čempionāta otrajā līgā, tāpēc uzaicināja AFK "Zellis/ Stradi" uz draudzības spēli. Pirmais puslaiks noritēja diezgan ātrā tempā. Pēc pirmā uzbrukuma mājinieku uzbrucējs saskrējās ar "Zeļļa" vārtsargu - rezultātā vārtsargam pārsists deguns. Mūsējie vārtus guva pirmie, izpildot 11 metru soda sitienu, taču puslaika beigās mājinieki atspēlējās (1:1).

Otrā puslaika sākumā Balvu komanda gribēja pārņemt iniciatīvu, tādējādi ātrajā uzbrukumā zaudēja vārtus. Ar skaistu tālsitienu mājiniekiem rezultātu gan izdevās izlīdzināt. Atkal uzbrukumā devās visa komanda, bet mūsējie to izmantoja un guva divus vārtus. Spēles beigās gan vieni vārti vēl tika zaudēti. Spēles beigu rezultāts - 4:3 "Zeļļa" labā.

Komandas noskaidroja spēcīgākos arī pēcspēles soda sitienu sērijā. Arī šeit uzvara ar 6:5 mūsējiem.

Vārtus spēlē guva Artūrs Deksnis (3) un Edijs Aleksāns (1). Komandā vēl spēlēja Vilnis Grāvlejs, Rodrigo Seņka, Agnis Ļisicins, Andis Makss, Valentīns Surovs, Uģis Mežkuts, Ingars Andževs, V.Sircovs, Zigmunds Aizupietis, Niks Grāvlejs un Einārs Zaķis. Labākais spēlētājs komandā - A.Deksnis.