Tiešraide "Viasat Sport Baltic": "Barons /LMT" turpina cīnīties par iekļūšanu SEB BBL Final Four turnīrā

Ceturtdien, 12. februārī, pulksten 19.00 kanāls VIASAT SPORT BALTIC tiešraidē no Kauņas translēs SEB Baltijas Basketbola līgas (SEB BBL) spēli, kurā tiksies Latvijas čempionvienība Barons/LMT un vietējais Žalgiris. Šī spēle Rīgas klubam būs ļoti nozīmīga, jo tikai uzvara ļaus turpināt cīņu par iekļūšanu to četru komandu skaitā, kuras turpinās sacensību par atlikušajām divām vietām SEB BBL Final Four turnīrā. Divas vietas automātiski garantē sezonas pirmās divas labākās vienības.

"Pēdējoreiz komandas tikās pērnā gada, 16.oktobrī, kad Rīgā ar 83:77 pārāki bija Rīgas Barons/LMT basketbolisti. Kopš Barons/LMT un Žalgiris tikšanās pērn oktobrī, finansiālu apstākļu dēļ, Lietuvas lepnumu ir pametuši visi leģionāri un klubs turpina spēlēt tikai ar vietējiem kadriem. Savukārt Latvijas čempionvienības rindās palikuši vien divi viesspēlētāji - amerikānis Tods Abernetijs un lietuvietis Daiņus Adomaitis," informē Inga Skuja.

 

Barons/LMT pēdējā SEB BBL spēlē ar 77:73 viesos pieveica Šiauliai, savukārt Žalgiris izbraukumā Tallinā ar 57:84 saņēma sāpīgu pērienu no vietējā Kalev/Cramo kluba.

 

Ceturtdien gaidāmo SEB BBL spēli komentēs Edgars Buļs un Arvīds Rasa.

Pievieno komentāru

Sports