Tikšanās svētki senioriem 6

Pagājušajā piektdienā Litenes stadionā pozitīvā, jaukā un mierīgā gaisotnē notika sestie Gulbenes novada senioru sporta svētki. Pasākumā piedalījās desmit komandas: “Daukstes”, “Galgauska”, “Gulbene”, “”Satekas” Lejasciems”, “Litene”, “Aprūpes centrs “Litene””, “Lizums”, “Ranka”, “Stāmeriena”, “Tirza”. Kopumā sporta svētkos piedalījās aptuveni 140 seniori.

Sporta svētku dalībnieki varēja piedalīties dažādos interesantos sporta veidos, piemēram, rādīt savas prasmes nūjošanā, notika arī smilšu volejbols ar lielo bumbu, basketbola metieni, florbola metieni, bija jāmāk atpazīt arī tējas, kas nebija nemaz tik viegli, jo bija jānosaka tējas marka, bija braukšana ar laivu pa Pededzi, naglas sišana bluķī, šaušana pa bundžām, orientēšanās izdarības un stafete.

Šīs tradicionālās senioru sporta spēles Litenē notiek jau otro reizi, jo arī pirmajā reizē sporta spēles kopā ar pašiem senioru svētkiem notika Litenē.

Sestajos Gulbenes novada senioru sporta svētkos uzvaru izcīnīja komanda “Litene”. Tradicionāli nākamajā gadā senioru sporta svētki tiek rīkoti tajā pagastā, kurš uzvar, bet, tā kā divus gadus pēc kārtas vienā un tajā pašā pagastā tomēr pasākumu neorganizēs, tad nākamo sporta svētku rīkošanas prieks tika uzdāvināts Rankai, kura izcīnīja 3.vietu. 2.vietā – komanda “Lejasciems”.

Pensionāru biedrības “Atspulgs 5” valdes priekšsēdētāja Anna Vīgante stāsta, ka par atjautīgajiem uzdevumiem, ar kuriem bija jātiek galā senioriem, parūpējās darba grupa: Gulbenes sporta centrs, Litenes pagasta pārvalde, biedrība “Atspulgs 5”. Sporta svētkus organizēja “Atspulgs 5” kopā ar Litenes pagasta pārvaldi.


A.Vīgante īpašu paldies saka “Ķelmēnu maizei”, jo bez tās pusdienu smeķīgā zupa nebūtu izdevusies tik garda.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

SENIORE

Dzirksteles fotogrāfam vienkārši jāierodas laicīgi nevis īsi pirms pasākuma beigām

pirms 2 gadiem, 2018.06.12 17:42

laimīgais pārvaldnieks

'..nākamo svētku organizēšanas prieks..',kāds tur prieks,jpt,vieni vienīgi izdevumi un organizatoriskas rūpes un kreņķi.

pirms 2 gadiem, 2018.06.12 16:13

ES

Uz priekšu vajadzētu ieviest tādu kārtību, ka organizētājs pagasts pats spēlēs nepiedalās. Tas būtu tikai godīgi attiecībā pret pārējiem pagastiem. Īpaši tas šoreiz attiecas tieši uz orientēšanās disciplīnu , kas notika pa Ļitenes centru. Ir starpība, vai objektu pēc attēla meklē vietējais vai tāds, kas ieradies Litenē vispār pirmo reizi. Tas pats arī citās disciplīnās - vietējie tomēr zin, kas būs un ir iespēja pavingrināties iepriekš.

pirms 2 gadiem, 2018.06.12 19:38

Sports