Tirzā aizvada sadraudzības turnīru futzālā 3

Par godu valsts svētkiem 18.novembrī Tirzā tika organizēts sadraudzības turnīrs futzālā (minifutbolā).

Turnīra mērķis bija Latvijas dzimšanas dienu pavadīt sportiskā garā, kā arī novērtēt Tirzas pagasta komandas gatavību ziemas sezonai, startējot Gulbenes novada čempionātā, kā arī citos turnīros, informē pagasta sporta organizators Māris Rudzītis.

Turnīrā piedalīties tika uzaicinātas kaimiņu pagastu komandas - Lizums un Druviena. Mājinieki - Tirzas pagasts - tika pārstāvēts ar divām komandām – Tirza un Tirzas veterāni. Dienas sākumā komandas tika sveiktas valsts svētkos ar Tirzas pagasta pārvaldnieka uzrunu. Turpinājumā tika dziedāta valsts himna un pie griestiem uzvilkts Latvijas valsts karogs.

Turnīra gaitā komandas spēlēja katra ar katru, lai noskaidrotu pusfināla pārus. Spēļu rezultāti: Druviena – Lizums - 2:2, Lizums – Tirza - 3:0, Tirzas veterāni – Druviena - 1:0, Tirza - Tirzas veterāni - 1:2, Druviena - Tirza - 2:4, Lizums - Tirzas veterāni – 0:0.

Pirmajā pusfināla pārī tikās Druviena un Tirzas veterāni. Ar rezultātu 0:2 uzvaru svinēja Tirzas veterānu komanda, kas nodrošināja vietu finālā. Otrajā pusfināla pārī tikās Tirzas un Lizuma komandas. Šajā duelī pārāki bija Lizuma futbolisti. Spēle beidzās ar rezultātu 3:1 Lizuma komandas labā. Spēlē par 3.vietu tikās Tirzas un Druvienas komandas. Ar rezultātu 3:2 uzvaru svinēja Tirzas komanda. Fināls starp Lizuma un Tirzas veterānu komandām izvērsās ļoti saistošs. Spēli veiksmīgāk uzsāka viesu komanda un ātri ieguva divu vārtu pārsvaru, kas saglabājās līdz otrā puslaika vidum, kad Tirzas veterānu komanda spēja atbildēt ar precīzu sitienu vārtu rāmī, kas saglabāja intrigu. Tirzas veterānu komanda 30 sekundes pirms spēles beigām rezultātu izlīdzināja - 2:2. Sekoja pēcspēles soda sitienu sērija, kurā veiksmīgāki izrādījās mājinieki. Tādējādi Tirzas veterāni izcīnīja 1.vietu un Lizuma komanda - 2.vietu.

“Paldies galvenajam spēles tiesnesim Mārim Capurniekam Kaļvam un komandām, kas startēja valsts svētku sadraudzības turnīrā!” saka M.Rudzītis.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Sports