Tirzā aktīvi sporto 1

Tirzas pagasta sporta hallē Zaļajā ceturtdienā norisinājās nakts turnīrs florbolā “3 pret 3” bez vārtsarga.

Tirzas pagasta sporta organizators Mārcis Rudzītis stāsta, ka turnīram pieteicās 29 spēlētāji, kas tika ielozēti septiņās komandās. Turnīrā piedalījās arī spēlētāji no citiem novadiem. Sportisti bija ieradušies no Gulbenes, Tirzas, Cēsīm, Kalsnavas, Madonas un Cesvaines. Komandas spēlēja katra ar katru. “Liels prieks, ka pieredzējušākie spēlētāji iedvesa motivāciju jaunajiem censoņiem kļūt labākiem un nepadoties nevienā spēles momentā, divcīņā. Laukumā bija vērojamas arī tēvu un dēlu cīņas pretējās komandās,” stāsta M.Rudzītis.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva komanda, kurā spēlēja Atis Verebs, Ivo Vītoliņš, Mārtiņš Jēgers un Linda Vīksniņa. 2.vietu ieguva komanda, kuras sastāvā spēlēja Intars Sarmulis, Jānis Nogobods, Ervīns Kokarevičs, Andris Sergejevs. 3.vietas ieguvēji bija Dāvis Untāls, Oļegs Vīksniņš, Uvis Ziepnieks, Atis Vilnis, Agnis Kaļva.

Tirzas komanda tika uzaicināta startēt Cesvaines čempionātā, kā arī Jaunkalsnavas atklātajā čempionātā, kas notiks piektdienu vakaros.
M.Rudzītis piebilst, ka nupat ir beidzies arī pagasta tenisa čempionāts, kurš ilga no decembra līdz martam. Turnīrā piedalījās 16 tenisisti, kas savā starpā izspēlēja apli, katrs ar katru. Pieci spēcīgākie tenisisti tikās lielajā finālā, kas notika 15.martā. Finālā sportisti katrs ar katru spēlēja divas reizes.

Par šīgada Tirzas pagasta čempionu kļuva I.Sarmulis, 2.vietā - Mārtiņš Skudra, 3.vietā - Arnis Rakulis, 4.vietā – M.Rudzītis un 5.vietā - Jānis Ziemelis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports