Tirzā notiek basketbola turnīrs

Pagājušās nedēļas nogalē Tirzas pagasta sporta zālē norisinājās sadraudzības turnīrs basketbolā, informē sporta skolotājs un jauniešu iniciatīvu grupas "Stiprai Latvijai" vadītājs Mārcis Rudzītis.

Sadraudzības turnīrs basketbolā Tirzā jau ir kļuvis par tradīciju.

 

"To varētu dēvēt arī par basketbola sezonas atklāšanas svētkiem ar nelielu nokavēšanos," saka M.Rudzītis. Viņš atklāj, ka šīs draudzības spēles aizvadīja četras vīriešu komandas - Tirzas un Druvienas pagasta komandas, Gulbenes "Lokomotīve", kā arī Tirzas pagasta ilggadējie ciemiņi - Pļaviņu novada pilsētas komanda. Komandas savā starpā izspēlēja katra ar katru. Spēles bija interesantas, jo komandu spēku samēri bija līdzvērtīgi. Šajā reizē veiksmīgāka izrādījās Tirzas komanda, kura uzvarēja ciemiņu komandas.

"Pagājušā gadā turnīra skatītājus priecēja Gulbenes "Buku" jaunizveidotā komanda, bet šajā gadā skatītāji varēja vērot valsts hokeja izlases spēlētāja Gunta Džeriņa meistarību basketbola laukumā, kas spēlēja Pļaviņu komandā," stāsta M.Rudzītis.

 

"Paldies jāsaka viesu komandām, kuras izrādīja iniciatīvu un vēlmi pārbaudīt savas komandas spējas šajā sadraudzības turnīrā. Ceram arī uz turpmāku sadraudzību ne tikai basketbola laukumā!"

 

Jāpiebilst, ka jau pavisam drīz - 20.novembrī - pulksten 10.00 Tirzas pagasta sporta zālē notiks Latvijas Republikas gadadienas turnīrs strītbolā. Komandām pieteikties līdz 18.novembra pulksten 18.00 pa tālruni 22019865 (Mārcis).

Pievieno komentāru

Sports