Tirzā svētkus aizvada sportojot

Tirzas pamatskolas sporta zālē 3.maijā tika organizēts pasākums, kas veltīts 4.maija svētkiem.

Sporta organziators un skolotājs Mārcis Rudzītis stāsta, ka pasākuma mērķis bija audzināt jauniešos patriotismu, mīlestību pret savu valsti un tās simboliem. Vienlaikus tika aizvadīts arī sadraudzības turnīrs florbolā starp skolu izlasēm. Šajā pasākumā piedalījās Druvienas, Rankas, Litenes un Tirzas pamatskolas.

“Diena sākās ar Gulbenes sporta skolas metodiķa Jāņa Šulca iedvesmojošu uzrunu. Sporta skola uzdāvināja Tirzas pamatskolai valsts karogu, kas tagad katrās sacensības tiks pacelts, nodziedot valsts himnu. Pasākumā piedalījās arī Tirzas mācītājs, kas iesvētīja valsts karogu un deva svētību visiem pasākuma dalībniekiem.,” stāsta M.Rudzītis.

Dienas turpinājumā tika izspēlēts florbola turnīrs. Katra skola spēlēja ar katru. Spēles bija interesantas un emocijām bagātas. Šoreiz labāk veicās Druvienas komandai, kas izcīnīja 1. vietu, 2.vieta - Rankas pamatskolai, 3.vieta – mājiniekiem, Tirzas pamatskolai, 4.vieta - Litenes pamatskolai. Pēc turnīra visas komandas vienojās kopīgā dziesmā -  tika nodziedāta dziesma “Es dziedāšu par tevi, tēvu zeme”. Visas komandas saņēma pateicības balvas, kā arī mielojās ar svētku kliņģeri.

Savukārt 5.maijā Tirzā notika novusa turnīrs, kurā piedalījās piecas dāmas un pieci kungi. Turnīra gaitā tika izspēlēts aplis. Sieviešu konkurencē uzvarēja Linda Vīksniņa, 2.vietā - Skaidrīte Sveķe, 3.vietā - Jolanta Skudra. Vīriešu konkurencē 1.vieta - Artim Skudram, 2.vieta – M.Rudzītim, 3.vieta - Mārtiņam Skudram.

Pievieno komentāru

Sports