Tirzas pagasta Līgo sporta pasākums

Tirzas pagasta estrādē 22. jūnijā norisinājās Tirzas pagasta Līgo sporta pasākums, informē Tirzas pagasta sporta darba organizators Mārcis Rudzītis.

"Sporta diena tika atklāta ar 5 kilometru skrējienu pieaugušajiem un 1 kilometra skrējienu bērniem. Apbalvoti tika visi dalībnieki, kas piedalījās skrējienā. Absolūti labākais pieaugušo grupā vīriešiem bija Armands Griestiņš (Tirza ), sievietēm - Ieva Kalniņa (Lizums). Bērniem puišu grupā ātrākais bija Eduards Kalniņš (Rīga) un meitenēm Božena Preise (Tirza). Pulksten 12:00 tika atklāta Līgo futbola kausa izcīņa. Turnīrā piedalījās sešas komandas. Ranka, Tirza, Lizums, Rēveļi, Lejasciems un Druviena. Līgo kausu 2019 izcīnīja Rankas komanda, kas finālā pārspēja Tirzas komandu ar rezultātu 3:1. Tirzas komandai - 2. vieta. 3. vietu izcīnīja Lizuma komanda, kas pārspēja Rēveļu komandu ar rezultātu 2:1. Spēlē par 5. vietu tikās Lejasciems un Druviena. Uzvaru svinēja Lejasciema komanda," atklāj M.Rudzītis.

Dienas gaitā norisinājās arī citas sportiskas aktivitātes – šaušana ar gaisa šauteni, šautriņu mešana, fit cross šķēršļu josla un ūdens atrakcijas.

"Paldies, visiem cilvēkiem, kas palīdzēja spēļu organizēšanā un tiesāšanā," saka Līgo sporta pasaākuma organizators.