Tradicionālais ziemas rallijs "Sarma 2013" notiks februāra beigās 1

Viena no vecākā Baltijas autorallija - rallija "Sarma" - organizatori, publicējot rallija gidu, ir atklājuši pamatinformāciju par šo tradicionālo ziemas ralliju, kas 2013. gadā notiks 23. un 24. februārī Apes un Gulbenes apkaimē. Šogad "Sarma 2013" vienlaikus būs 3. Latvijas un 2. Lietuvas rallija čempionātu posms, Latvijas rallijsprinta čempionāta 2. posms, kā arī 2. NEZ rallija čempionāta un 3., noslēdzošais NEZ Baltijas Ziemas kausa posms. Par to informē rallija "Sarma 2013" preses sekretārs Ģirts Avotiņš.

 

"Līdzīgi kā aizvadītajā gadā, kad rallijs "Sarma" pirmo reizi viesojās Apes apkaimē, arī šogad rallija pirmā diena tiks aizvadīta Apes ceļos. Pirmajai sacensību dienai ir sagatavoti divi ātrumposmi, no kuriem viens ir pilnīgi jauns. Abi šie ātrumposmi tiks veikti divas reizes - vienreiz diennakts gaišajā laikā, otrreiz - tumsā. Tādējādi pirmajā rallija dienā sportistiem būs jāveic nepilni 35 kilometri. Otrā rallija diena norisināsies tradicionālajos Gulbenes apkaimes ceļos, kur sportistiem divreiz būs jāveic trīs ātrumposmi ar kopējo garumu 116,8 kilometri. Arī rallija otrajai dienai ir sagatavots jauns ātrumposms un uzlabota viena ātrumposma noslēguma daļa. Tādējādi tikai divi rallija "Sarma 2013" ātrumposmi būs pazīstami aizvadītā gada dalībniekiem," stāsta preses sekretārs.  

"Mēs varam teikt, ka šobrīd mums ir drošākā rallija trase Baltijā. Visas pārmaiņas trasei ir veiktas, lai samazinātu vidējo ātrumu un samazinātu iespējamību avarēt lielā ātrumā. Tajā pašā laikā visi ātrumposmi ir ļoti interesanti un noteikti patiks gan sportistiem, gan skatītājiem," par izmaiņām trases konfigurācijā stāsta rallija direktors Vilhelms Sniedzāns.

 

Ģ.Avotiņš in formē, ka rallija "Sarma 2013" nolikums tiks publicēts 22. janvārī, kad arī sāks pieņemt dalībnieku pieteikumus. Ņemot vērā, ka rallijs "Sarma 2013" būs gan Latvijas un Lietuvas, gan NEZ rallija čempionātu posms, kā arī Latvijas rallijsprinta posms, paredzams, ka uz starta stāsies maksimālais dalībnieku skaits - 70 rallija un 30 rallijsprinta ekipāžas.

 

Ar rallija Sarma 2013 oficiālajiem dokumentiem un rallija gidu ir iespējams iepazīties mājas lapā www.autorally.lv Jaunākajām aktuālitātēm iespējams sekot līdzi rallija Sarma Twitter kontā @RallySarma un Facebook lapā www.fb.com/rallysarma

 

Ralliju Sarma 2013 atbalsta Gulbenes un Apes novadi, kompānijas "Līvs AM", "Sendija", "Vasks", "MGM Transport", "Ikteri", "Kopa", "Grūbe-Hidro", "MCD", "Alba 5" un "Yuasa" akumulatori. Ralliju "Sarma 2013" informatīvi atbalsta laikraksta "Dzirkstele" un portāls www.dzirkstele.lv un www.4rati.lv".

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports